Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

2b3ya7ofyx.jpg
zdroj: shutterstock.com, 17. 04. 2014

Nejextremnější místa, kde si páry užívaly sex a byly přistiženy!

Někdy si zřejmě neumíme pomoci a naše touhy jsou silnější než my. I když jsou sexuální potřeby přirozené, některé akty by přeci jen měly zůstat za dveřmi. Ne každého totiž potěší pohled na milující se pár v kostele, na jeřábu nebo v telefonní budce.


Tyto páry měly smůlu a při plnění tužeb na neobvyklých místech jejich přistihli. Britský deník Mirror přinesl seznam těch nejbizarnějších míst, kde byly páry přistiženy při sexu.


NA DÁLNICI V RYCHLE JEDOUCÍM AUTĚ


Dopravní policisté zatkli manželský pár, který se řítil po dálnici a při tom se věnoval i něčemu jinému. "Žena seděla muži na kolenou a nadskakovala ze strany na stranu, on při tom pořádně mačkal plyn a řídil," řekl Tor Stein Hagen, dozorce okresní policie v Norsku.


NA TRAMVAJOVÉ ZASTÁVCE


Nahý pár přistihli ne zcela v romantické chvíli na tramvajové zastávce v britském městě Croydon. Provozovatel je poprosil, aby odešli, ale 29-letá žena a 17-letý muž drze pokračovali v činnosti dál. Policie je musela zatknout.


V TELEFONNÍ BUDCE


Bylo jim jedno, kdo je vidí. Orálnímu sexu se věnovala žena v telefonní budce přes 40 minut. To, že je viděl každý kolemjdoucí, jim nevadilo, zajímali se jen o svůj "dlouhý telefonát".


V KOSTELE


Ranní mše v Itálii přinesla více než boží požehnání. Věřící během kázání slyšeli zvláštní vzdechy, které vycházely ze zpovědnice. Tam si svou bohoslužbu užíval opilý párek.


V BANCE


Francouzi jsou svým sexuálním apetitem známí a pár si zřejmě nevěděl pomoci, když se sami ocitli v bance. Milující se však uviděla skupinka teenagerů z ulice, kteří neváhali a vytáhli své mobily. Video se, jak jinak, objevilo i na internetu.


NA JEŘÁBU


Tak tomu se říká skutečně výzva. Mladíci z Floridy za bílého dne vylezli na jeřáb a tam si užívali jeden druhého. Pár přistihl otec mladíka a nevyvozuje z toho vážnější následky, jen je upozornil, aby byly v budoucnu více diskrétní.


A vy máte nějaký podobný zážitek? Případně jaké bylo Vaše nejbizarnější místo, kde jste provozovali sex?

Autor: Redakce
Komentáře: