Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

7xmiyzjh5h.jpg
zdroj: haraseni.cz, 15. 04. 2014

Zuřivá žena chtěla po taxikáři milostné hrátky: On ji odmítl... a trpce na to doplatil!

Žena (31) donutila taxikáře, aby ji dvakrát po sobě uspokojil. Když už však potřetí "nemohl", mladou Rumunku to velmi rozzuřilo a muže dokonce pobodala. Taxikář tak jen o malý krůček unikl smrti. Šílená ženská Luminita Perijocová však ze sebe udělala u soudu oběť. Její divadlo jí však rozhodně nepomohlo, protože všechny důkazy mluvily v její neprospěch. Nakonec vyvázla s trestem odnětí svobody na čtyři roky.


Taxikář Nicolae Stan (35) jí měl odnést těžká zavazadla, a jelikož nesl její kufry až do bytu, Rumunka využila situace. Zavřela dveře a začala ho nutit k sexuálnímu styku. Po druhé souloži už tento muž nebyl schopen dále Luminitu uspokojovat, protože už se mu zkrátka nestopořil penis. Ona se však s takovým odmítnutím nedokázala smířit. Vytáhla na něj nůž a šestkrát ho zcela bezcitně bodla. Luminita se podle jejích přátel snaží podobat Angelině Jolie z filmu Tomb Raider. Zdá se, že od filmové postavy kromě vzhledu probrala i některé drsné praktiky.


"Myslím, že nebyla zvyklá na to, že jí někdo řekne ne, protože se šíleně rozzuřila hned jak jsem to vyslovil. Vytáhla nůž a donutila mě svléknout se a souložit s ní. Nebyla ale dostatečně uspokojena a chtěla soulož znovu opakovat. Když jsem ji odmítl, napadla mě nožem a donutila mě mít s ní sex ještě jednou, ale pak mě i přesto pobodala," řekl Stan u soudu.


Taxikář má z však z tohoto útoku velké trauma a musí se proto léčit na psychiatrii. Místní muži však nechápou, proč nymfomanku vůbec odmítl. "Nikdo mi nerozumí, proč jsem ji odmítl, ale oni nevědí, jaké to je, když na vás žena ječí s nožem v ruce. Podívají se na ni, pak na mě a začnou se smát. Ale, myslím, že nikdo by nebyl schopen předvést nějaký výkon, kdyby měl na krku nůž, i kdyby to byla třeba Miss Rumunsko," svěřil se vystrašený muž v rozhovoru pro tisk.

 

Autor: Redakce
Komentáře: