Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

uo6zq810tb.jpg
zdroj: Facebook.com, 15. 04. 2014

To, na co čeká celé Česko je tady! Vztah nové České Miss a jejího přítele začíná nahlodávat nervozita a nejistota! Zůstanou spolu?

Česká Miss 2014 Gabriela Franková to nemá podle všeho s přítelem Romanem vůbec lehké, zvlášť poté, co jí způsobil hysterickou scénu na plese Prahy 1. Jakoby se i tento pár pomalu stával další obětí krachu vztahu, poté co se daná dívka stane vítězkou soutěže krásy. Už se několikrát stalo, jak vítězka tvrdila, že přítele miluje a jak je jejich vztah pevný a po chvíli z něj sešlo a vyměnila svého přítele za nějakého fotbalistu či hokejistu. Čeká to i Romana?


První náznaky, že něco není úplně v pořádku přišly na plese Prahy 1, kde se Roman cítil odstrčený a Gabriele to dal následně pořádně "sežrat". Když, zřejmě již při odchodu z akce, stáli oba u šatny, tak přítel nevydržel a na Missku spustil, že se mu celý den nevěnovala a on tu seděl "jak vocas". Gabriela zachovala klid a snažila se příteli najít lístek od šatny. Jenže ten pokračoval, že jí to říkal sedmkrát a nakonec ji pochopitelně odvětil "Klidně si táhni".


Jenže to není zdaleka všechno. Na povrch vypluly i jiné věci. Když byla Gabriela s dalšími finalistkami na soustředění na Mauriciu, tak neměla čas ani prostor na komunikaci s přítelem. Často se nacházela na místě, kde nebylo přípojení k internetu, a tak neodpovídala na Romanovy vzkazy. Ten tak netušil, co se tam děje a to ho pěkně štvalo.


Navíc, když si po vítězství v soutěži změnila Gabriela, na sociální síti,svou profilovou fotku, tak přítel opět zuřil. Důvodem bylo to, že na původní "profilovce" byli spolu, ovšem na nové je již sama, takže další důvod k rýpání. A abychom to uzavřeli, tak kamarádka Gábiny se o jejím příteli vyjádřila slovy, že "je neurvalý a chová se ke Gábině hrozně". A rozchod hned po soutěži by prý bylo to nejlepší, co by ji mohlo potkat. 


Na druhou stranu… víme jaké jsou holky!

Autor: Redakce
Komentáře: