Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

t2ibdn0puk.jpg
zdroj: haraseni.cz, 14. 04. 2014

Nejtajnější horké místo na těle ženy: Když ho odhalíte, změní se na dračici!

I ženy mají na těle různá neprobádaná místa, jejichž dráždění je vzrušuje víc, než byste si pomysleli. Muži často slídí, kde by našli různé novinky a možnosti, jak svou partnerku dostat do varu. Přitom je to tak jednoduché, stačí ji laskat od hlavy až k patě, a to do slova a do písmene. Nic lepšího zkrátka neexistuje!


Bradavky reagují na podněty velkou citlivostí a dokážou zaručeně zvýšit zážitek ze sexu. Sekundárními ženskými zónami jsou rty, jazyk a konečník. Zaměřili jste se někdy na takzvané terciární erotogenní zóny? Uši, šíje, záda, chodidla, kotníky a oblast pod koleny jsou místa, která umí milenky při předehře pořádně rozvášnit. Žena je totiž nejcitlivější na místech, kde se přirozeně nachází jemná pokožka a mnoho nervových zakončení. Co tak zkusit něco nového, ne prvoplánové masírování bradavek či přímo klitorisu? Zaměřte se na krk, budete překvapeni.


Laskání krku je velmi intimní a erotické. Partnerce nabízí pocit dokonalého sblížení a sexuální intimity, která bývá označována za nejlepší startér rozkoše. Zejména u žen! Doporučuje se začít s dýcháním na krk, teplý dech rozvibruje ženské smysly a fantazii. Můžete ji i s láskou "ofukovat", a když zjistíte, že má partnerka "husí kůži", už tehdy si můžete být jisti, že jste na té nejlepší cestě.


Jemné polibky jsou tím nejlepším, co můžete při dráždění krku dělat. Pokud budete ještě jemně vykreslovat prstem okolí ramen a šíje, stoprocentně se dámě postaráte o vlnu horkých okamžiků, které povedou přímo navrch. Šíji můžete také jemně kousat v různé intenzitě a časových rozestupech. Střídavě měňte dlouhé "zakousnutí" a krátké, buďte chvíli vášnivý, pak zase něžný, hlaďte partnerku na celém těle. Odvděčí se vám bouřlivým orgasmem.

Autor: Redakce
Komentáře: