Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

afa8pk1pna.jpg
zdroj: Jiří Veselý, 05. 09. 2017

Finalistky MISS Prima křivky absolvovaly, před velkým finále, poslední soustředění

Finalistky pátého ročníku prestižní soutěže MISS Prima křivky absolvovaly poslední, pětidenní, soustředění před velkým finále. Kromě náročného nacvičování volných disciplín a choreografií se dočkaly také závěrečné párty, kde je poctili svou návštěvou účinkující, kteří vystoupí na grandfinále.


Finalistky MISS Prima křivky 2017 během pěti dnů pilovaly choreografii finálového večera, pod skvělým vedením Pavla Strouhala, přehlídkovou chůzi a volné disciplíny. Křest ohněm pak zažily při interaktivní módní přehlídce, kterou si nenechaly ujít ani ředitelka české divize německé značky Ulla Popken – Monika Dočkalová a vedoucí prodejny Ulla Popken v Metropoli Zličín - Zuzana Sitterová. Choreografii přehlídky vytvořila lektorka chůze Theresa Canti a moderování se ujal předseda poroty Radek John. Hodnotila se chůze, ladnost, celkové vystupování a jak jinak než i úsměv.


„Přehlídka byla jedna obrovská párty a i přes nejnáročnější diváky jsem si to úžasně užila. Paní ředitelka Dočkalová z Ully Popkem je malinkaté sluníčko, které září na kilometry daleko a i se svou asistentkou jsou profíci. Poradí, poupraví, sami navrhnou a hlavně chápou naše pocity. Za což jsem ráda“, komentovala večer finalistka Libuše Dvořáková.


„Byla to má první přehlídka a ze začátku mi bylo strašně! Nohy se mi třásly, ale pak byla skvělá atmosféra, takže prostě bomba!“ nadšeně komentuje finalistka Štěpánka Poláková. 


Finalistky si ovšem nezkoušely jen šaty na úvodní choreografii a závěrečné defilé od Ully Popken, ale také spodní prádlo. Na soustředění za nimi přijela majitelka obchodu se spodním prádlem – Underwear, odbornice Dana Studená. Ta dívkám názorně předvedla, kde dělají chyby a proč jim jejich prádlo nesedí. Muži si jistě myslí, že toto má zmáknuté každá žena. Omyl! Všechny finalistky měly svoje vlastní prádlo vybrané špatně. Na finále budou ale dívky vyzbrojeny samozřejmě tím správným prádlem, tedy prádlem od Dany Studené.


Během předchozích soustředění měly veliký úspěch semináře OB Kliniky, a proto za finalistkami  přijela sama primářka kliniky - MUDr. Petra Šrámková, kterou finalistky doslova zavalily otázkami. Finalistka Michaela Šachlová se vyjádřila takto: „Paní primářka byla velmi otevřená, připravená na všechny naše dotazy a skvěle dotvářela celkový obraz OB kliniky. Konečně jsem měla dotaz i já. :) Opět jsme se přesvědčily o tom, že důležité je zdravé sebehodnocení, a že péče o sebe sama se nemá ani přehánět ani podceňovat.“ 


Na poslední soustředění finalistek před finálovým večerem se přijeli podívat také český zpěvák Pavel Horejš a slovenský zpěvák Juraj Hnilica, kteří vystoupí na velkém finále. Šanci seznámit se s finalistkami využila i charismatická Aneta Christovová, která bude finálový večer moderovat. Jako každý rok, i letos, se uskutečnila závěrečná párty na téma historické a pohádkové postavy. Muzikanti Juraj Hnilica a Pavel Horejš pak do rozednění s kytarou a bubnem oslňovali všechny přítomné svým repertoárem a Aneta Christovová  svým neodolatelným šarmem a smyslem pro humor.


Na soustředění nechyběl ani ředitel nově zrekonstruovaného Branického divadla kde se bude konat finálový večer - Václav Čížkovský, který po celou dobu finalistkám pomáhal s jevištním projevem, za což mu jsou nesmírně vděčné a ani Veronika Hlavsová, která finalistky učila sebeobraně ve všech možných i nemožných situacích. Přednáškou o komunikaci zaujal i Roman Fareq.


Finálový galavečer MISS Prima křivky se uskuteční 19. 9. 2017 v Branickém divadle od 19:00. Vstupenky je možné zakoupit v síti TicketPortal.

Autor: Redakce
Komentáře: