Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

i1jsfb2cbd.jpg
zdroj: Facebook.com | Branické divadlo | Boomba.cz, 14. 01. 2017

Herečka Hana Maciuchová se vrátila na prkna Branického divadla. Během představení se i svlékala

Jedna z nejuznávanějších a nejlepších českých hereček Hana Maciuchová se po letech vrátila na prkna pražského Branického divadla, v němž se 12. ledna představila se svým představením Žena vlčí mák, ve kterém hraje sama, bez hereckých kolegů, téměř hodinu a půl.


Hra Žena vlčí mák je monologem starší dámy, která prožívá ve věku, kdy se většina jejích vrstevnic už dávno smířila s šedí, jednotvárností a osamělostí zbytku života, nečekané citové vzplanutí, neuvěřitelnou, ostýchavou, dychtivou a stejně intenzivně opětovanou lásku k muži ještě o deset let staršímu, než je ona sama.


Hvězda televizních seriálů Nemocnice na kraji města, Chalupáři, Ulice či Žena za pultem vystřídá během představení hned několik kostýmů. Svou roli stárnoucí Marty miluje natolik, že se neostýchá před diváky ukázat pouze v negližé.  


První představení top monodramatu Žena vlčí mák v Branickém divadle si nenechal ujít ani herecký kolega a kamarád Hany Maciuchové Jaroslav Satoranský, který s ní zazářil například v oblíbeném večerníčku několika generací Krkonošské pohádky.


„Parádní věc s výbornou herečkou,“ sklonil poklonu před herečkou Satoranský, který však nebyl zdaleka jediný, komu se hra líbila. 


"Divadelní představení s paní Maciuchovou bylo úžasné! Je to velká a skvělá paní herečka a velká dáma," pochvalovala si paní Renáta Mašková, jedna z návštěvnic představení.


Haně Maciuchové vestoje také tleskalo nadšené publikum téměř zaplněného Branického divadla, které je jediným místem v Praze, kde bude možné tento herecký koncert Hany Maciuchové vidět.


Další představení Žena vlčí mák Branické divadlo uvede 24. února.

Autor: Redakce
Komentáře: