Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

rsgq0akodk.jpg
zdroj: FOTO: Róbert Hruboš, 07. 09. 2016

A pak, že jsou Slováci konzervativní! Kontroverzní výstava nahých žen láká návštěvníky i z Česka!

Slovák Mário Petreje se odhodlal k velmi odvážnému činu, když se rozhodl uspořádat kontroverzní výstavu nahých žen. Ačkoliv je to po organizátorské stránce jeho premiéra, již nyní ví, že to špatný nápad rozhodně nebyl!


Ačkoliv je o Slovensku známo, že jejich obyvatelé jsou spíše konzervativní, Petreje již nyní ví, že tomu tak není. "Slováci nejsou vůbec konzervativní! Zájem lidí o tuto výstavu je skutečně velký. Potvrzuje to také fakt, že už měsíc před zahájením bylo téměř vyprodáno. Museli jsme přidat několik dalších návštěvních termínů," říká o své výstavě "VOYER: Výstava nahých žen" organizátor.


Podle informací Mária Petreje se na výstavu chystají nejen jednotlivci různého věku, kteří dovršili minimálně osmnácti let, ale také partnerské páry. "Chtějí si tak do svého intimního světa přinést trochu inspirace, kterou výstava VOYER nepochybně poskytne," myslí si organizátor. "Píšou nám dokonce o bližší informace lidé z Česka, kteří si na výstavu koupili lístky," dodává.Modelky se už na výstavu těší; zdroj: Róbert Hruboš


Výstava nahých žen se uskuteční v historických bytových prostorách, více než sto let staré budovy. "Vysoké stropy, mramorové schodiště, vrzající parkety a skutečné nahé ženy v různých polohách. Součástí výstavy je BDSM expozice, která návštěvníkům ukáže množství zajímavých sexuálních pomůcek nebo nábytku používaného při BDSM hrách. Také nebude chybět ani porno projekce z dílny českých producentů," láká Petreje na výstavu, která se uskuteční 16.-17. září v Bratislavě. 


"Dokonce se návštěvníci některých modelek, na jejich přání, budou moci dotknout na jakémkoliv místě," zakončuje s ďábelským úsměvem Mário Petreje, který nevylučuje, že by se podobná výstava mohla uskutečnit také v Praze.

Autor: Redakce
Komentáře: