Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

els7o6ajbm.jpg
zdroj: YouTube.com, 13. 07. 2016

Revizor "napadl" jeho kamaráda! Mladík přijel a vyškolil revizora i strážníky!

Tvář tohoto mladíka pozná na ulici již každý! Jeho revírem jsou pražské ulice a pravidelně svými znalostmi zákonů "školí" pražské strážníky. Před měsícem na Václavském náměstí musel dokonce zavolat na jednu městskou strážnici Policii ČR, vše natočil a video zveřejnil na internetu, kde se stalo během pár dní hitem!


Jeho kamaráda zastavil v autobusu revizor. Vzhledem k tomu, že však neměl jízdenku, ani občanský průkaz, revizor to začal řešit po svém a mladého muže "napadl". Ten ihned volá známému školiteli pražských strážníků, provozovatelem YouTube kanálu "MikeJePan", který na místo činu dorazil do pěti minut. 


"Dnes si názorně ukážeme příklad, jak lze "obejít" revizora a odtah. Celá věc měla "vtipný" průběh, kdy mi volali z televize, že chtějí udělat rozhovor ohledně "incidentu". 5 minut před domluveným časem na rozhovor mi volal kamarád, který mi sdělil, že byl "chycen" revizorem a že na něj revizor "sahá"... Shodou náhod se "incident" s revizorem stal na stejném místě, kde byl domluven výše uvedený rozhovor, tudíž jsme rovnou do rozhovoru natočili i revizora," popisuje mladík své nejnovější video.Autor: Redakce
Komentáře: