Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

c15j8r18lb.jpg
zdroj: Policie ČR, 13. 05. 2016

Tento hulvát napadl v autobusu těhotnou ženu! Nikdo ze spolucestujících nezasáhl, ani nezavolal pomoc! Znáte ho?!

Od úterý vyšetřují pražští kriminalisté naprosto nepochopitelný případ! Dosud neznámý hulvát, zaútočil v pražském autobusu na těhotnou ženu kvůli tomu, že mu nechtěla půjčit svůj mobil. Nikdo ze spolucestujících nezavolal pomoc a dokonce se těhotné mlácené ženy ani nikdo nezastal!


Policie se zabývá útokem, který se stal v úterý, 10. května 2016 v 6:45 na autobusové lince 193 mezi zastávkami Zelené domky a U tří svatých ve Vídeňské ulici v Praze 4. Doposud neznámý agresor obešel v autobusu několik cestujících, po kterých požadoval vypůjčení mobilního telefonu. U nikoho z nich neuspěl.


Následně nakonec přistoupil k těhotné ženě a řekl jí, že chce telefon, aby si mohl zavolat mamince. „To žena odmítla a okamžitě následoval útok. Pachatel ji chytil za vlasy a pěstí ji začal bít zezadu do hlavy. Přitom stále požadoval vydání jejího telefonu,“ popisuje dění události mluvčí policie Jan Daněk.


Po několika ranách se ženě podařilo vysmeknout a utéci k řidiči. Ten pouze otevřel dveře a nechal ji vystoupit. Poškozená ze zastávky odešla a celé přepadení oznámila. Útočník pokračoval dál v jízdě autobusem.


"Zarážející na případu je také to, že i když v autobusu cestovalo několik lidí, ženě nikdo nepomohl a ani nezavolal na tísňovou linku. Přitom podle poškozené, přepadení lidé sledovali a nikdo se jí nezastal," doplňuje nemile překvapený Daněk.


Agresor z autobusu má cca. přes 30 let, měří kolem 190 cm, je štíhlé postavy a měl tmavě hnědé středně dlouhé mastné vlasy a tmavé oči. Oblečený byl do dlouhého tmavého kabátu hnědé barvy až na zem a přes rameno nesl černou tašku na notebook. V ruce pak měl ještě nějakou menší tašku. Muž také silně zapáchal kouřem a hovořil česky.


Policii se podařilo sestavit podobiznu pachatele, který je výstižný z 60 procent. Jestliže muže na obrázku poznáváte nebo jste byli svědky přepadení, kontaktujte linku 158. Agresorovi hrozí odnětí svobody až na deset let.

Autor: Redakce
Komentáře: