Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

x56betc0b5.jpg
zdroj: Facebook.com, 30. 04. 2016

Kapela MIG 21 v čele s Jiřím Macháčkem měli hlad! Vloupali se proto do restaurace

Členové kapely MIG 21 mají problém! Během čtvrtečního koncertu v havířovském klubu Stolárna jim zřejmě vyhládlo, a tak se posilnění alkoholem vloupali do tamní restaurace. Nakonec skončili na záchytce.


Po odehraném koncertu kapela odjela do penzionu v havířovské městské části Životice, kde byla ubytována. Vzhledem k tomu, že jeden z členů kapely slavil narozeniny, naplno oslavovali. Během oslavy jim však zřejmě pořádně vyhládlo, a tak se rozhodli, že se půjdou najíst do restaurace penzionu. 


Jak už to však na Severní Moravě bývá, hospodští tam chodí spát se slepicemi a restaurace již byla zavřená. Hudebníky to však neodradilo. Vyrazili dveře restaurace a začali se obsluhovat sami. Vzhledem k tomu, že se spustil alarm, majitel restaurace přivolal na místo policii.


„V pátek nad ránem vyjeli policisté na základě oznámení o údajném vloupání do objektu. Na místě zjistili, že šest mužů vniklo násilím bez vědomí majitele do prostor restaurace. Všichni byli na místě zadrženi," řekla webu denik.cz krajská policejní mluvčí Daniela Vlčková.


Vzhledem k tomu, že s nimi nebyla díky alkoholu řeč, museli je odvézt na záchytku. „Na Protialkoholní záchytné stanici v Karviné jsme přijali pět mužů, které přivezli policisté," prohlásil Deníku mluvčí moravskoslezské záchranné služby Lukáš Humpl.


Jak členové kapely MIG 21 začali střízlivět, postupně byli policií vyslýcháni. „Věc je řešena formou zkráceného přípravného řízení. Policisté obvodního oddělení Havířov zahájili úkony pro podezření ze spáchání přečinu krádeže a poškozování cizí věci. Vzniklá škoda již byla majiteli uhrazena," dodala krajská policejní mluvčí Daniela Vlčková.

Autor: Redakce
Komentáře: