Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

5x5ipu7i4b.jpg
zdroj: Flickr.com | Orderyoni.com, 29. 04. 2016

VIDEO: Již brzy budete moci ochutnat pivo s příchutí vagíny české modelky i ve Vašem městě

Ve světě jsme známí jako národ pivařů. Ochutnali jsme již tento lahodný mok v mnoha příchutích, ale nyní přichází na trh něco, co nikdy zřejmě nikoho z Vás nenapadlo - pivo s příchutí vagíny! Ano, čtete správně! V Polsku začali vařit pivo s příměsí esence ženskosti - při výrobě kvašeného piva používají vaginální kvasinky!


Inovativní nápad dostal Wojciech Mann a spolu se svým týmem vynalezli postup, díky kterému pivo s příchutí ženy mohli začít vyrábět. K výrobě prvních nápojů použili kvasinky sexy české modelky Alexandry Brendlové. 


Tento "lahváč" je dostupný již ve dvanácti státech v Evropě včetně České republiky či Slovenska. V Česku na toto pivo můžete narazit v Praze a Brně, na Slovensku v Bratislavě. Odběratelé za základní balíček, který se skládá ze 144 láhví piva a několika reklamních předmětů, zaplatí 1250 Euro, což je v přepočtu téměř 34 tisíc korun. 


Výrobci tohoto piva, které nazvali The Order Of Yoni (Yoni v sanskrtu znamená vagina) nyní hledají na internetu investora, který by do jejich projektu investoval čtyři miliony korun. V případě, že se to Polákům podaří, slibují, že budou pak schopni každému uvařit pivo z vaginálních bakterií jeho ženy či milenky.Autor: Redakce
Komentáře: