Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

kvrs85vq69.jpg
zdroj: Facebook.com, 29. 04. 2016

Žena, kterou znáte z televizní reklamy, ukázala svá kůzlátka! Nyní rozdělila internet na dva tábory s odlišnými názory

Pokud jste dosud znali tuto ženu pouze z televizní reklamy na známou síť lékáren, od tohoto týdne jste jí mohli vidět i v dalším filmovém počinu. Zúčastnila se totiž castingu na film pro dospělé pod číslem 1414 a ukázala se v plné kráse, jak jí rodiče, kteří jí teď určitě pochválí, stvořili. Vy, kteří jste velmi aktivní na sociálních sítích, jste jistě tuto fotografii zachytili, když jí na Facebooku zveřejnil novinář Michael Skřivan. Co to vlastně je za ženu?


Jak se ve videu sama představuje, jmenuje se Věra, je jí 31 a půl let (skoro 32) let, žije v Praze a živí ji herectví, které v minulosti, když ještě byla mladá a naivní, vystudovala. Pracovala pět let v pražských divadlech Gong a Pididivadle. V současné době je matkou v domácnosti, je vdaná a se svým manželem má dvě děti. Nyní tedy není žádná mladá, hloupá a naivní slečna, který by nevěděla, co dělá, a přesto se rozhodla natočit video pro dospělé. 


Jak jste si možná v posledních dnech na sociálních sítích všimli, prezident Zeman není jediný, který rozděluje český národ. I Věře, která ve videu přiznává, že by chtěla dosáhnout vyššího IQ, se to podařilo. 


Její kamarádky a kamarádi, jak můžete vidět níže v diskuzi, která se pod fotkou zveřejněnou Skřivanem rozjela, se jí zastávají s tím, že nevěděla co dělá, že jí to údajně může zničit život a kariéru. Jiní mají naprosto odlišný názor - je dospělá, svéprávná a dost stará na to, aby věděla, že se podobné video dostane i k jejím nejbližším. 
Údajně se paní Věra nyní s autory videa soudí, což jí zřejmě nebude nic platné, protože jak známe filmový průmysl, zcela jistě mají autoři vše ošetřeno smlouvou.

Autor: Redakce
Komentáře: