Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

h3z56kheoj.jpg
zdroj: FOTO: Facebook.com, stream.cz, 03. 04. 2016

Ví, že porušuje zákony i že hazarduje se životy jiných a hodlá v tom pokračovat, šokovala českého novináře jednatelka cestovní kanceláře

Český novinář Jan Tuna, jehož kariéra začínala roku 1997 v televizi Nova, vytváří spolu se svým týmem již od roku 2012 velmi oblíbený pořad "A Dost!", se kterým pravidelně prostřednictvím internetové televize Stream.cz informuje o podvodech na spotřebitele. 


Před nedávném natočil, na podnět od divačky, šokující reportáž nazvanou "Rakve na kolečkách a účastníci zájezdu", kde odhaluje porušování celoevropských zákonů a dokonce hazardování s tisíci lidskými životy!


Z reportáže se diváci mohli dozvědět, že cestovní kancelář Fede, s.r.o. a autobusový přepravce Miroslav Liška, několikrát týdně vozí lidi na lyžování lůžkovými autobusy, které jsou ale od roku 2006 z bezpečnostních důvodů celoevropsky zakázané! V roce 2003 a 2004 se totiž v Německu odehrály dvě těžké nehody dánských lůžkových autobusů, při kterých došlo k úmrtí cestujících. Na celou reportáž se můžete podívat zde.


Jan Tuna chtěl dát možnost vyjádřit se samotným jednatelům firem, kteří nejen, že vědomě porušovali zákony, ale rovněž si zahrávali s životy tisíců cizích lidí. Když se český novinář zeptal Yvetty Federici, jednatelky cestovní kanceláře Fede, s.r.o., zda stále její cestovní kancelář porušuje zákony a vozí pasažéry lůžkovými autobusy, šokovala ho! Dle její slov s hazardováním s lidskými životy pokračuje! Dokonce byla natolik drzá a přiznala, že o porušování zákonů ví, nicméně si za to mohou pasažéři! 


Naštěstí však, díky reportáži Jana Tuny, řeší celou situaci patřičné orgány. Dobrou zprávou také je fakt, že nejen na zmíněnou cestovní kancelář a autobusového dopravce se zaměří policie jak u nás, tak v zahraničí. Celé vyjádření jednatelky cestovní kanceláře, jednatele autobusové dopravy, ale také například vedoucího tiskového oddělení Ministerstva dopravy ČR, tiskového mluvčího Policejního prezidia ČR a dalších si můžete poslechnout ve videu níže.


Autor: Redakce
Komentáře: