Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

p76h0eb8rl.jpg
zdroj: YouTube.com, 02. 04. 2016

VIDEO: Toto jsou nejlepší internetové aprílové žerty roku 2016

První duben, neboli také první apríl je "světovým dnem legrace". Každý rok vymýšlejí nejen lidé, ale také firmy po celém světě různé žerty a "nachytávky" na někoho druhého a ani letošní rok nebyl výjimkou. Přinášíme Vám ty nejlepší letošní aprílové vtípky, které se v letošním roce objevily na internetu.


1) Google karton PlasticJedná se o první náhlavní soupravu pro sledování "skutečné reality". 
2) Lexus V-LCRO TechnologySpolečnost Lexus oznámila, že vyvinula novou technologii. Sedadla jejich vozů budou pokryta suchým zipem. Řidič bude muset nosit oblek ze stejného materiálu.
3) OpenTable TasteRezervační restaurační aplikace má novou funkci, která umožňuje vybrat jídlo, které chcete ochutnat tím, že olíznete fotografii jídla na svém mobilním telefonu.
4) T-Mobile’s Binge OnT-mobile nabízí svým zákazníkům tyto roztomilé přilby, díky kterým už nikdy nebudete muset držet svůj mobil v ruce!
5) Sony’s Proton Pack - Sony tvrdí, že vyvinula první přístroj na lovení duchů na světě! No, otázkou zůstává jaké duchy má firma na mysli? 
6) BBC Store VideoBBC dobývá svět VHS kazety!
7) YouTube #SnoopaVisionYouTube přidalo nové tlačítko, které Vám umožní sledovat Snoop Dogga, který sleduje YouTube v 360° videích.
8) Recyklace kondomů programu AnsellAustralský výrobce kondomů Ansell vydal video, kde představuje svůj nový recyklační program kondomů. Aby zákazníci získali odměnu, posílají firmě poštou použité kondomy. Co by na takový recyklační program asi řekli v přemnožené Číně?
9) CornHub - Nejznámější erotický web pro dospělé se proměnil na web o kukuřici. Všude na hlavní straně mohli návštěvníci místo fotek a videí nahých děvčat vidět kukuřici na všechny způsoby.
10) Evine paruky pro kočkyAutor: Redakce
Komentáře: