Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

r9qaydwu7b.jpg
zdroj: Facebook.com | Flickr.com, 07. 03. 2016

VIDEO: Teenager našel v koblize použitý kondom! Málem z toho "hodil šavli"!

Ve zboží, které si kupujeme v obchodech se dá najít ledacos. Jistě si pamatujete na poměrně nedávný případ, kdy byly nalezeny v banánech tvrdé drogy, jsou rovněž případy, kdy se v pečivu objeví například zapečená myš či brouk. Teenager z Jížní Moravy však našel ve své koblize něco, co byste nikdo nechtěli v jídle najít - použitý kondom! Jak se tam dostal?!


Dle dostupných informací můžeme potvrdit, že se nejedná o koblihy, které vyrábí firma současného ministra financí Andreje Babiše, nicméně i tento článek může použít jako varování svým zaměstnancům, aby si dávali pozor na to, co do koblih dávají!


Můžeme Vás ujistit, že použitý kondom nepatřil ani žádnému zaměstnanci jakékoliv jiné pekárny! 


Jednalo se o vtípek kamaráda "oběti", kteří se navzájem tzv. prankují. Slovo "prank" můžete znát především od dnes již světově známé české dvojice ViralBrothers, která s podobnými vzájemnými žerty přišla v České republice jako první. Talentovaná partička Pimps však pomalu, ale jistě tuto známou dvojici dohání a nebylo by překvapením, kdyby se za pár let těšila podobně velké popularitě.Autor: Redakce
Komentáře: