Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

lfw72t522g.jpg
zdroj: Facebook.com | Instagram, 03. 03. 2016

Světový unikát, který najdete jen v Praze - zmrzlina v trdelníku!

Máte rádi trdelník či zmrzlinu? A co takhle zmrzlinu v trdelníku? Že jste to nikdy nejedli? Není se čemu divit! V centru Prahy začala totiž jedna společnost před necelým rokem vyrábět unikátní trdelníky ve tvaru kornoutu, které Vám naplní čím budete chtít! Nutno podotknout, že se jedná o světový unikátní nápad a nikde jinde se nedá tato dobrota koupit! Není se tedy čemu divit, že turisti začínají do Prahy přijíždět také kvůli zmrzlině v trdelníku! 


Dobrá, určitě chtějí vidět i krásné pražské historické památky jako Pražský hrad, Staroměstské náměstí, sv. Václava na koni či Karlův most, nicméně na jejich seznamu návštěv je rovněž krámek Good Food, který se nachází jen pár kroků od Karlova mostu. Důvod je jednoduchý! Je to jediné místo, kde lze sladkou dobrotu koupit!


Čerstvě upečený trdelník Vám obsluha, dle vašeho přání, naplní jahodami se šlehačkou, nebo vanilkovou krémovou zmrzlinou. Budete-li chtít, můžete si jí nechat zevnitř natřít klidně nutellou či borůvkovou marmeládou! No nezní to dobře? 


Turisti se po těchto zmrzlinách v trdelníku mohou utlouct a masově sdílí své fotografie nejen na Facebooku či Instagramu. Díky skvělému nápadu prodejny Good Food, mají cizinci další důvod, proč matičku Prahu navštívit! A co vy? Už jste tuto novinku ochutnali?

Autor: Redakce
Komentáře: