Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

lrgb8p2j4g.jpg
zdroj: FOTO: Facebook.com, bazos.cz, 22. 02. 2016

Na internetu se prodává Babišova pokladna! Inzerát naštvaného prodejce se šíří internetem bleskovou rychlostí!

Na známém internetovém inzertním webu prodává naštvaný Petr z Rychnova nad Kněžnou pokladnu ministra financí a prvního místopředsedy vlády Andreje Babiše. Dle inzerátu pokladnu prodává, protože se jedná o vadný produkt, který nepodporuje připojení na Babišem navrhovanou a nedávno schválenou elektronickou evidenci tržeb!


Přestože pokladna disponuje pásem na potraviny, plným košem nezdravých potravin z "Kosteleckých uzenin" vlastněných Andrejem Babišem a čtyřmi tekutými výrobky, které jsou dle Petrových domněnek vyrobené z řepky olejky, připojit ji na elektronickou evidenci tržeb (EET) není možné. Proto se naštvaný Petr z Rychnova na Kněžnou rozhodl tento vadný produkt prodat za 5000,- Kč.


Celé znění inzerátu:

Dobrý den, nabízím k prodeji pokladnu od Babiše. Pokladna má pás na potraviny, koš potravin z Kosteleckých uzenin a čtyři tekuté výrobky zřejmě vyrobeny z řepky olejky. Pokladna je vybavena váhou, která určitě neváží přesně, počítadlem které neumí počítat a mikrofonem, který funguje (zřejmě na buzeraci zaměstnanců). Prodávám z důvodu, protože u pokladny nefunguje připojení na EET !!! Cena je 5000Kč
Inzerát tohoto naštvaného prodejce, který si přečetlo již několik tisíc potencionálních zájemců, se stal hitem sociálních sítí posledních dnů a baví celý internet!

Autor: Redakce
Komentáře: