Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

hof06ci5ms.jpg
zdroj: facebook.com, 03. 04. 2014

Nová SELFIE MÁNIE: Fotky dvojic po sexu zaplavily internet!

Mnozí lidé na internetu zveřejňují ze svého soukromí skutečně hodně. Nyní však tito exhibicionisté ze sociálních sítí vymysleli zcela nový hit. Je to prý nejnovější trend! Lidé se teď rozhodli pro focení se po sexu. Fotit svoji snídani, sebe během cesty do práce, na dovolené, bez make-upu, se svým psem - to už tady bylo! Vyfotili byste se však jen několik okamžiků po sexu?


Mladí lidé si v tom teď doslova libují. Následně pak fotky pochopitelně vystavují na sociální síti. Najdou se však i tací odvážlivci, kteří tohle skutečně dělají. Asi jim je opravdu úplně jedno, že tuto jejich postelovou fotku pak uvidí například sourozenec, kolega v práci či šéf!


Na samém začátku to byla výzva k pití alkoholu, která celou tuto sérii řetězových úkolů na síti rozjela. Potom se začaly objevovat fotky bez make-upu a nyní se dvojice fotí bezprostředně po sexu.


Tato akce odstartovala nejprve na Twitteru, pokračovala pak na Instagramu a v posledních dnech už se připojuje také Facebook. Fotky jsou označovány titulkem "aftersex". Není na nich nic pornografického, není na nich dokonce ani nic nechutného, a přesto mohou v každém navodit atmosféru jakéhosi vzrušení. Pravděpodobně jde teprve o první vlnu této selfie hry. Třeba pak dojde i na fotky typu "beforesex" (před sexem), nebo "duringsex" (při sexu). Jestli tomu tak opravdu bude, na to si budeme muset počkat. A co vy a "aftersex"? Půjdete do toho? My určitě!

Autor: Redakce
Komentáře: