Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

dqxbulfyur.jpg
zdroj: YouTube.com, 22. 12. 2015

VIDEO: Tomu neuvěříte! Za 15 měsíců zhubl skoro 140 kg!

Je paradox, že tento příběh vyšel na veřejnost pár dní před vánočními svátky, kdy se lidé přecpávají a většinou tloustnou, nicméně třeba to tlouštíky, kteří váží více než 200kg, do šířky měří téměř metr a půl a čtou zrovna tento článek, namotivuje k tomu, aby příští rok se svým tělem něco dělali.


Jared Mollenkoph z amerického Salt Like City bojoval celý život s nadváhou! Tehdy vážil 231 kilogramů!! Chtěl žít naprosto normální život, ale jeho váha mu to nedovolovala. Rozhodl se, že se svým životem a především váhou až když mu jeho okolí dávalo jasně najevo, že je pohled na něj nechutný a odpudivý.


„Na mém prvním tréninku jsem měl potíže dokonce s pokrčením kolen. Musel jsem proto celou dobu stát! Po pěti minutách jsem byl vyčerpaný. Video se cviky jsem už v životě nechtěl vidět. Docházel mi dech a málem jsem se fyzicky zhroutil," vzpomíná na své začátky čtyřicetiletý Jared, který nyní váží 95 kilogramů. 
Jako "hubnoucí kůru" si Mollenkoph kromě upraveného jídelníčku zvolil jógu. „Byly i chvíle, kdy jsem si sedl na okraj židle a pokračoval ve cvičení pouze v horní části těla,“ říká dnes již s úsměvem Jared. Po 390 náročných dnech zhubl 136 kilogramů. Jeho příběh se rozhodl zveřejnit především z toho důvodu, aby motivoval ostatní tlouštíky k boji proti nadváze.Autor: Redakce
Komentáře: