Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

rintozwa3v.jpg
zdroj: Flickr.com, 18. 12. 2015

6 největších chyb, které ženy dělají při orálním sexu!

Odborníci odhalili tradiční chyby, kterých se dopouští ženy při orálním uspokojení svého milovaného protějšku. Věřte, že po opravách těchto jednoduchých pravidel bude Váš muž v sedmém nebi a milostný život bude pro oba dva mnohem hezčí a příjemnější...


1) Pozor na zuby! Nekousat!

Pokud si žena pomáhá při orálním sexu svými zuby, velmi často od svého protějšku slýchává stížnosti a muž se jí dříve nebo později začne bát. Mějte na paměti, že mužské genitálie jsou velmi citlivou části těla a byť jen letmé kousnutí by mohlo zničit nejednu noc. Snažte se tedy používat pouze souhru rtů a jazyka.


2) Udržovat tempo!

Pokud udržujete stále stejné tempo, je Váš muž nejšťastnější člověk na planetě. Mnoho žen si totiž myslí, že pokud bude v průběhu orálního sexu své tempo zrychlovat, povede to k rychlejšímu orgasmu svého milovaného. Není to ve skutečnosti pravda! Najděte to správné tempo a držte se ho.


3) Pozor na varlata!

Varlata jsou také velmi citlivá na jakékoliv vnější faktory a pokud nebudete dávat pozor, i zde lze pokazit hezky rozjetý večer. Můžete zvýšit úroveň požitku, ale JEMNĚ! Můžete stimulovat varlata jazykem, nebo prsty, ale v žádném případě na ně nevyvíjejte velký tlak. Přeci jen určitě víte, že všeobecně vejce jsou křehká... ta mužská nejsou výjimkou!


4) Slintejte!

Ačkoliv to někomu může přijít jako totální blbost, u dobrého orálního sexu je nutné použít přírodní lubrikační gel nebo sliny. Pokud Vaše ústa vyschla, bude lepší, když si je před orálním sexem vypláchnete třeba vodou. 


5) Ovládací technika je důležitá!

Samozřejmě, že orální sex vyžaduje určitou dovednost a v některých případech (například, když je Váš muž urostlejší) můžete mít nutkání zvracení. Tyto zvuky mohou však ve skutečnosti Vašeho partnera rozhodit a opět již žádné pokračování Váš dobře rozehraný večer mít nebude. Proto se nesnažte vzít si jeho celý penis do úst až do konce.


6) Prociťujte to! Dělejte to z radosti, ne z donucení!

Orální sex má vést všeobecně k radosti a potěšení... a to NEJEN MUŽE! Pokud si nastavíte se svým partnerem určitá pravidla, budete spokojeni oba. Nebojte se ho zeptat co se mu líbí nebo nelíbí. Určitě Vám Vaši příjemnou snahu opětuje!

Autor: Redakce
Komentáře: