Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

zk76hmlpp0.jpg
zdroj: YouTube.com, 18. 12. 2015

VIDEO: Počůráte se smíchy! Takhle vypadaly erotické videoklipy před 20 lety!

Hudební showbusiness se za posledních dvacet let až tak moc nezměnil, tedy alespoň co se zaujetí fanoušků týče. Dnes jsou interpreti však odvážnější a například rebelka Miley Cyrus je prakticky schopna ukázat na pódiu téměř cokoliv. Před dvaceti lety však existovala švýcarsko-německá skupina E-Rotic, která vznikla v roce 1994 a již rok na to bodovala ve spoustě hitparádách se svým prvním hitem - Max Don't Have Sex With Your Ex.


Písničky skupiny E-Rotic se točily výhradně okolo erotiky a není tedy divu, že v té době měly obrovské úspěchy nejen mezi mladými. Dalším jejím velkým hitem, který zároveň navazoval na Max Don´t Have Sex With Your Ex byla skladba Fred Come To Bed.
Skupina, která kromě toho, že dobyla Evropu, měla velké úspěchy také v Japonsku, vydala za celou dobu fungování celkem osmnáct "cédéček", natočila spoustu dalších erotických videoklipů, z nichž byla písnička Willy Use A Billy velmi úspěšná také v naší, dnes již historické, hitparádě Eso a nakonec v roce 2004 skupina zanikla. Autor: Redakce
Komentáře: