Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

e4kuts44tp.jpg
zdroj: Facebook.com, 17. 12. 2015

VIDEO: Tři sestry našly pod stromečkem bratříčka! Jejich reakce dojme i Vás!

Šestatřicetiletá Courtney Solstad z texaského Dallasu se rozhodla splnit svým třem dcerám "vánoční přání". Protože si její dcery přály bratříčka, adoptovala se svým mužem Stevem, malého Nathana, kterého dcery našly pod stromečkem.


Celou reakci dcer Chloe, Emmy a Maci natočil tatínek Steve, aby si navždy tento okamžik celá rodina zapamatovala. Video následně Courtney zveřejnila na Facebooku, kde sdělila svým komentářem, že holčičky do chvíle, než přišly ke stromečku, nic nevěděly. 
"O ničem nevěděly. Řekli jsme jim, že jsme byli na vánočních nákupech a že pod stromečkem na ně čeká jeden dárek," vysvětluje u videa na Facebooku jejich maminka. Video se okamžitě stalo hitem internetu - během pár hodin jej vidělo přes 400.000 lidí. 


Courtney následně zveřejnila na svém facebookovém profilu rovněž fotografie, jak malého Nathana pod stromečkem připravili a také vánoční přání od malé Chloe s Nathanem jako důkaz, že si jej dívky přály. Pod nápisem "Můj vánoční seznam přání" je napsáno: "Pro maminku a tatínka dostat miminko, které si zaslouží. Chloe"Takhle malého Nathana dívky našly; zdroj: Facebook.comNovorozeně vedle vánočního přání malé Chloe; zdroj: Facebook.com

Autor: Redakce
Komentáře: