Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

z6olzqcv8e.jpg
zdroj: YouTube.com, 17. 12. 2015

VIDEO: Bylo někdy Vaším snem ocitnout se v Bradavicích, kde studoval samotný Harry Potter? Od příštího roku je můžete navštívit!

Harry Potter - jméno mladého kouzelníka, které znají všechny věkové generace po celém světě. J. K. Rowlingová, podle jejichž světově úspěšných knih bylo natočeno celkem osm neméně úspěšných filmů o Harrym Potterovi, je dnes již dolarovou milionářkou, a protože fanoušci mladého kouzelníka jsou stále "hladoví", spolu se zábavním parkem Universal Studios Hollywood vymysleli další bombu, jak na nich nejen vydělat, ale samozřejmě fanoušky rovněž potěšit.


Od jara příštího roku, konkrétně od 7. dubna 2016, budou moci fanoušci mladého kouzelníka navštívit dokonalou repliku školy čar a kouzel v Bradavicích v zábavním parku Universal Studios Hollywood v Los Angeles. Expozici, kterou budují několik let, a na jejíž otevření čeká desetitisíce fanoušků Harryho Pottera z celého světa, nazvali "Kouzelnický svět Harryho Pottera".


Tato jedinečná expozice nabídne dvě tématické jízdy - jedna se bude jmenovat Harry Potter a zakázaná jízda, druhá Let hipogryfa. Podívejte se na video-pozvánku od představitelky Lenky Láskorádové, kterou ztvárnila herečka Evanna Lynchová.
Universal Studios Hollywood Vám již nyní rovněž představuje, jak celé reálné Bradavice budou vypadat a na co se mohou návštěvníci těšit.
Musíme však uznat, že oficiální televizní reklama vypadá také moc hezky a nenechá klidným snad žádného fanouška Harryho Pottera. Tak už víte, co chcete na Vánoce najít pod stromečkem? No přeci letenky do Los Angeles a lístky do tohoto zábavního parku...Autor: Redakce
Komentáře: