Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

4i26bbz2hu.jpg
zdroj: FOTO: YouTube.com, 25. 11. 2015

Hrdlořezové z IS plánují jaderný útok! Británie varuje: "Třetí světová válka může vypuknout už příští týden!"

Celý svět se obává nejhoršího a jak to tak vypadá, třetí světová válka je opravdu na spadnutí! Strach ze světové války zvýšila spoustě státům i nová informace o plánech teroristické organizace IS - začít jaderný útok na Velkou Británii! Tuto informaci odhalila zpráva o strategické obraně a bezpečnosti, kterou zveřejnila britská vláda. Riziko využití jaderné, chemické nebo biologické zbraně je velmi vysoké.


Znepokojivou zprávu zveřejnil britský premiér David Cameron kvůli tomu, aby se Spojené království rozhodlo přidat k náletům na hrdlořezy v Sýrii. Britské letecké síly by mohly bombardovat strategické cíle radikálních islamistů již příští týden v úterý! Podle britského deníku The Sun však toto rozhodnutí s sebou nese velké riziko.


"Neměli bychom příliš dlouho váhat! Každý den, který strávíme rozhodováním, je dalším dnem, kdy jsme se nevypořádali s hrozbou ze strany IS," varoval Cameron poslance, kteří budou o tom, zda i Británie začne bombardovat území Islámského státu, začátkem příštího týdne, hlasovat v rámci celodenní diskuze.


Cameron nedávno rovněž veřejnost informoval, že je v pohotovosti připraveno na 10 tisíc vojáků, kteří jsou schopni okamžitě asistovat policii v případě podobných teroristických útoků, jaké se odehrály před dvěma týdny v Paříži. 
Britská vláda dále plánuje investovat 178 miliard liber (6,8 triliónů korun) do obnovy části nukleárního programu Trident. Připravené by měly být i dvě brigády po 5000 vojáků, které mohou být nasazeny v jakékoli globální krizi! Britské ministerstvo obrany rovněž nakupuje za miliardy liber nové válečné lodě a bezpilotní letouny. Chystají se posílit také činnost tajných služeb náborem dalších 2000 pracovníků.

Autor: Redakce
Komentáře: