Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

jy0m2yrja4.jpg
zdroj: Reprofoto TV Joj; Facebook.com, 18. 11. 2015

Semifinále soutěže Česko Slovensko má Talent? Jeden velký průšvih! Do finále postupují Michal Kruž a Gyongyi Bodišová

Když opomeneme, že televize Prima, která již pátý ročník talentové soutěže "Česko Slovensko má talent" vysílá, nestihla dnešní semifinálový přímý přenos zařadit do svého televizního vysílání, a tak jej měli možnost sledovat pouze lidé na internetu, když opomeneme, že vysílání začalo o 20 minut později, než TV Prima avizovala, když opomeneme 4 reklamy, které se stále točily o přestávkách dokola a totálně tím znepříjemnili spoustě divákům večer, když opomeneme nepřítomnost čtvrté porotkyně Lucie Bílé, která kvůli tomu, že letošní semifinále byl zorganizováno naprosto narychlo a neplánovaně a tudíž vystupovala v divadle Karlín v muzikálu Carmen, tak se semifinále vcelku povedlo.


Do první přestávky byl problém s vysíláním, kdy běžel zvuk o něco dříve, než obraz a tudíž i tato malá technická chyba budila dojem, že se jedná o amatérskou soutěž. Naštěstí všechny tyto chyby zachránili slovenští moderátoři Junior a Marcel a osm naprosto skvělých semifinalistů, kteří bojovali v bratislavské Inchaba aréně o dvě místa ve finále. 


Jak už to v televizních soutěžích bývá, diváci mohli hlasovat pomocí svých SMS zpráv, nebo letos poprvé také pomocí mobilní aplikace a nakonec rozhodli! Celkem deset finalistů se v sobotu večer v přímém přenosu popere o ceny v hodnotě 100.000 eur (2,7 miliónu korun). Do finále bojovaly skupiny Five Fellaz, Fair Play crew, Street Workout Skalica, pole dance tanečnice Růženka Kunstýřová, tanečník Michal Kruž, komická skupina Olé trio a zpěvačky Terézia Králiková a Gyongyi Bodišová. 


Diváci nakonec rozhodli a do sobotního finále postoupili tanečník Michal Kruž a zpěvačka Gyongyi Bodišová.Autor: Redakce
Komentáře: