Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

43wc5e3r59.jpg
zdroj: YouTube.com, 17. 11. 2015

Vědci zjistili, že žádná žena není 100% heterosexuálka! Ženy jsou buď bisexuálky, nebo homosexuálky.

Tato zpráva oživila sny většiny mužů, kteří často snívají o dvou rozžhavených ženách, které si to spolu rozdávají. Vědci z University of Essex totiž přišli s šokující zprávou! Tvrdí, že neexistuje žena, která by byla výlučně stoprocentní heterosexuálkou. Dle jejich tvrzení jsou ženy heterosexuální jen po tu dobu, co tuto skutečnost o sobě říkají.


"Ženy nejsou nikdy kompletně heterosexuální. Jsou buď přitahováni k ženám i mužům, což z nich dělá bisexuálky, nebo je přitahují pouze ženy a mají tedy homosexuální orientaci," promluvil o výsledcích výzkumu vedoucí studie Dr. Gerulf Rieger. 


Ve studii bylo testováno 345 žen, kterým vědci přehrávali videozáznamy a ukazovali různé snímky s nahými ženami a muži. Následně pak měřili expanzi svých žáků jako znamení sexuálního vzrušení a zjistili, že 82% žen bylo sexuálně vzrušeno při sledování jak žen, tak mužů.


Mezi ženami, které o sobě prohlašovaly, že jsou výlučně heterosexuální, bylo 72% žen silně vzrušeno poté, co sledovaly materiály s nahými příslušníky stejného pohlaví. 


Výsledky této nejnovější vědecké práce vzaly feministky útokem. Věří, že výsledky studie jsou pouze smyšlené, přestože mají vědci důkazy v rukávu. 


Filmoví tvůrci již dávno před tímto výzkumem rovněž zjistili, že erotické scény žen jsou vždy jednou ze silných stránek, jak přilákat ke svým filmům větší pozornost diváků. Používají je tedy proto velmi často. 


Souhrn nejslavnějších lesbických scén ve filmech: 


Autor: Redakce
Komentáře: