Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

w6ziam3rvb.jpg
zdroj: Facebook.com, 16. 11. 2015

Daniel Landa opět veřejnosti dokazuje, že není "nácek"! Vyjádřil se k nedávné tragédii!

Kontroverzní zpěvák Daniel Landa, který se nezalekne ničeho a nikoho se na svém facebookovém profilu k nedávným francouzským masakrům rovněž vyjádřil. Často spojovaný Landa s extremisty však opět dokazuje, že tzv. "náckem" opravdu není


"Tito lidé kolem mne jsou muslimové. Tito lidé jsou mí úžasní přátelé. Tito lidé mi stojí za to riskovat. Pomáhají nám jak jen mohou i s obranou a bezpečím našeho vlastního domova a já rád činím totéž. Spojují mne s nimi stejné lidské hodnoty a dlouholeté přátelství.

 

Jsem rád a je mi ctí, že mohu kráčet ruku v ruce s těmito patrioty v boji proti skřetům celého světa. Myslete si o tom co chcete. Svou vlast a krajinu miluji, o tom žádná. Muslimskej agent rozhodně nejsem, ani ruskej natož americkej! Jsem náš člověk," vyjádřil se na svém facebookovém profilu Daniel Landa, který v nedávné době navštívil osobně Afghánistán a připojil k tomu následující fotografii.
Včera sdílel Landa na svém profilu video s poselstvím afghánského protitalibánského válečného hrdiny a tehdejšího vůdce Ahmada Shaha Massouda, které řekl před 14 lety v Paříži. Prostřednictvím něj chtěl vyjádřit skutečnost, že podle pátečních teroristů z Islámského státu nelze soudit celý muslimský svět. 


"Můj náhled na současný stav nejen v Evropě (včetně hozené rukavice nyní v Paříži) vychází z náhledu člověka, jehož nesmírně ctím a obdivuji. Své poselství vyjádřil tento afghánský válečný hrdina a tehdejší vůdce Ahmad Shah Massoud již před 14ti lety v právě v Paříži na půdě Evropy, krátce předtím, než zemřel rukou vrahů. Nyní se děje přesně to, co řekl. Chcete-li lépe porozumět tomu, co se děje a v jak velkém nebezpečí se náš svět nachází, věnujte tomuto videu Váš čas, je to velice důležité. Šiřte mezi známé a sdílejte. Tohle je opravdu válka, tak ji udržme co nejdál od našich domovů," napsal k videu níže Daniel Landa, který v brzké době plánuje informovat o svých záměrech a plánech na nadačních stránkách.Autor: Redakce
Komentáře: