Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

hdlpp1xk6x.jpg
zdroj: Gadoo.com, 16. 11. 2015

Narodilo se dítě se dvěma hlavami! Do nemocnice se na něj chodí dívat davy lidí!

V Bangladéši, což je stát v Jížní Asii, se před pár dny narodila holčička se dvěma hlavami, ale však pouze s jedním tělem. Matka jej porodila císařským řezem. Nyní je dítě medikované, protože má problémy s dýcháním. Dvouhlavá holčička byla okamžitě převezena na jednotku intenzivní péče do největší nemocnice v zemi, která se nachází v hlavním městě Dháce.


Tento kuriózní případ se stal v nemocnici ve městě Brahmanbaria, ležící východně od hlavního města Dháka, kde holčičku matka porodila císařským řezem. Když otec holčičky, farmář Jamal Mia, svou dcerku prvně uviděl, byl doslova v šoku. "Dcerka má dvě plně vyvinuté hlavy. Bude jíst dvěma ústy a dýchat dvěma nosy. I tak však děkuji Bohu, že jak dcera, tak matka porod přežily," vyjádřil své prvotní pocity otec holčičky.


Ředitel nemocnice Abu Kawsar, kde se dítě narodilo, řekl, že první testování ukázalo, že má dítě pouze "jednu sadu" životně důležitých orgánů. "Až na to, že má dvě hlavy, má novorozenec zbytek svých orgánů a končetin, jako každé normální dítě," řekl Kawsar, který dodal, že když se zpráva o tomto zázračném dítěti rozšířila mezi veřejnost, jeho nemocnice praskala ve švech kvůli tisícům návštěvníků, kteří za každou cenu chtěli vidět dvouhlavou holčičku na vlastní oči. "Celé město se přišlo na toto "zázračné dítě" podívat. Dorazily tisíce lidí a někteří z nich přišli i z okolních vesnic," dodal.


V Bangledéši se dítě se dvěma hlavami narodilo již v roce 2008, ale později zemřelo.

Autor: Redakce
Komentáře: