Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

xmycgd9gdw.jpg
zdroj: Stream.cz, 11. 11. 2015

VIDEO: Kazma odtajnil, jak se připravoval největší podvod letošního roku, aneb Jim Carrey v Česku!

Každý si jistě pamatuje, že celým Českem proletěla zpráva o přítomnosti Jima Carreyho v Praze, který tu údajně začátkem roku natáčel reklamu. Následně byl také pozván jako hvězdný host na prestižní udílení Cen České filmové a televizní akademie Český lev. Po jeho vystoupení v přímém přenosu veřejnoprávní televize se však národ rozdělil na dvě půlky - jedna věřila, že se jedná o pravého představitele Rockyho Dennise z filmu Maska a druhá polovina národa nadávala produkci Českého lva, že samotného Jima Carreyho nepozná. 


Nakonec se však veřejnosti i Česká filmová a televizní akademie omluvila s tím, že byla podvedena. Kdo má tento podvod roku na svědomí? Nikdo jiný, než Kazma Kazmitch, který se v Česku proflákl díky internetovému pořadu One Man Show! Po roční přestávce se totiž "mrtvá internetová legenda", jak sám sebe nazývá, vrátila s mnohem propracovanější show, která nemá obdoby! A jakou spojitost má Kazma s Jimem Carryem? Celý tento podvod, který obletěl nejen Česká a Slovenská média, ale doslova celý svět, totiž připravil se svým profesionálním týmem právě on! 


„Tvorby Jana Svěráka a českých filmařů si vážíme. Naší motivací není dělat z lidí idioty. Jen jsme chtěli ukázat, kam až je možné zajít. Oni dělají svoji práci dobře, má to jediný háček - my taky. A jak je vidět, můžete dokázat, co budete chtít. Stačí mít odvahu o tom snít, inteligenci vytvořit realistický plán a vůli dotáhnout to až do konce,“ říká o svém počinu, který dokonce ocenil samotný Jim Carrey na svém Twitteru, představitel "nové" One Man Show, Kazma Kazmitch!


Autor: Redakce
Komentáře: