Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

xqvy8k1xmt.jpg
zdroj: Facebook.com, 27. 10. 2015

Zpěvák Karel Gott byl hospitalizován v nemocnici! Je to s ním vážné?!

Několikanásobný český slavík a všude po světě nejznámější český zpěvák Karel Gott má vážné zdravotní problémy! Jako první s touto smutnou zprávou přišel slovenský portál vipstory.sk. Kvůli problémům se srdcem dokonce začal rušit nejbližší naplánované koncerty.


Známý český zpěvák a lamač dívčích srdcí byl hospitalizovaný již letos v červnu. Tehdy ho odvezla do pražského IKEMu moderátorka a jeho manželka Ivana Gottová, aniž by si toho kdokoliv všiml. Přestože měl na doporučení lékařů zmírnit pracovní tempo, svých koncertů se nevzdal. Nyní vypadá, že se problémy vrátily!


"Pan Gott je v nemocnici. Zrušil koncerty a dává si oddychový čas, aby se dal do pořádku. Bližší informace bohužel však neznám," potvrdil slovenskému serveru vipstory.sk blízký člověk Karla Gotta. 


Na fanouškovském facebookovém profilu Karla Gotta management zveřejnil následující omluvnou zprávu: "Milí příznivci Karla Gotta, bohužel vám musíme oznámit, že Karel Gott ruší svá vystoupení v nejbližším období. Velmi ho to mrzí, ale hospitalizace v nemocnici mu koncertování neumožní. Pan Gott se ke svému zdravotnímu stavu nechce veřejně vyjadřovat. Věří, že to pochopíte a obzvlášť žádá média o lidskost, shovívavost a slušnost."

Autor: Redakce
Komentáře: