Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

8go39pq3p5.jpg
zdroj: FOTO: Facebook.com, 28. 09. 2015

Blíží se konec Evropské unie?! Cenzura Facebooku kvůli uprchlíkům, nařízené kvóty, demonstrace, petice!

V posledních měsících to v celé Evropské unii vře. Může za to především příval uprchlíků, který někteří označuji za cílené obsazení Evropy. Před pár dny navíc Evropská unie nařídila všem členským státům povinné uprchlické kvóty (přerozdělení uprchlíků do členských zemích EU, přestože uprchlíci v dané zemi žít nechtějí - pozn. red.)! Slovensko chystá žalobu proti EU a hodlá se bránit, Česká republika naopak stáhla "ocas" a dle slov premiéra Bohuslava Sobotky svůj postoj vůči kvótám nezmění.


"I když se mi použití kvót nelíbí, nesouhlasím s nimi, a hlasovali jsme jako stát proti, Evropa se nesmí na řešení migrační krize rozpadnout. Nechci proto žalobami dál stupňovat napětí. Lano můžete napínat jen do určité míry a pak se přetrhne. Čekají nás další bitvy o realistický přístup k migrační krizi a potřebujeme, aby partneři v Evropě naše argumenty poslouchali," vysvětlil na svém facebookovém profilu Sobotka, který čelí vysoké kritice.


"Jak se v noci asi spinká pane Sobotko? Pokud máte svědomí, tak špatně! Pokud ho nemáte a to bude ta správná odpověď, spíte jak dudek. Mimo jiné se zajímejte o Českou republiku a ne o Evropu, zajímejte se o Čechy, kteří Vás živí," napsala Sobotkovi k vyjádření paní Eliška, která jako desetitisíce lidí nesouhlasí s těmito kroky.


Dle The Wall Street Journal však Evropská unie zahajuje také masivní cenzuru a vysoké pokuty nejen médiím, ale také lidem, kteří se například na sociálních sítích budou nevhodně vyjadřovat o uprchlících! V Německu například již byla zřízena pracovní skupina, která se bude zabývat trestním stíháním osob za zveřejňování "nevhodných" názorů a komentářů. "Mainstreamová média v Německu jsou "synchronizovaná" s vyjádřeními politiků ze všech významných politických stran a všichni se chlubí "politickou shodou" v otázce přistěhovalecké politiky kancléřky Merkelové. Přestože došlo ke shora uvedené "politické shodě", německé úřady nejsou spokojeny s názory a komentáři zveřejňovanými na sociálních sítích, především na Facebooku," uvádí server. O této cenzuře chystáme samostatný článek.


Stejnou cenzuru však dle serveru securitymagazin.cz zavedlo taktéž Rakousko, které chce trestně stíhat uživatele na sociálních sítích za rasistické a xenofobní příspěvky. Stejný postoj také zaujímá Česká republika!


Dnes Prahu čeká také obří demonstrace proti povinným kvótám EU, kterou svolává Strana svobodných občanů. Bude se konat na Jungmannově náměstí od 14 hod. „Je to diktát EU! Kvóty si nesmíme nechat vnutit. Vláda musí podat žalobu k Evropskému soudnímu dvoru na neplatnost rozhodnutí. Pokud přesto bude EU trvat na kvótách, jediným řešením je, aby naše země vystoupila z EU," vysvětluje důvod demonstrace europoslanec a předseda strany Petr Mach.


Se svými názory či aktivitami nezůstávají pozadu ani například exprezident České republiky Václav Klaus, který založil petici proti imigrantům, jejichž podpisů je nyní přes 70.000, či Tomio Okamura se svou peticí za referendum o vystoupení z EU, kterou podepsalo za šest dní přes 65.000 lidí.

Autor: Redakce
Komentáře: