Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

1ss2qe2h67.jpg
zdroj: Facebook.com, 27. 09. 2015

Láďa Hruška již prodal 50tisíc kusů své nové knihy! Nyní sjíždí republiku a rozdává autogramy!

Když se řekne jméno Láďa Hruška, každý si zcela jistě vzpomene nejen na jeho vtipné, ale zároveň "virální" reportáže, jako například "Proč padá chleba namazanou stranou na zem", ale rovněž na jeho kuchařské experimenty ve zpravodajství TV Nova. Tehdy Hruška český národ učil, jak za pár korun udělat řízky z černého bezu, pivní preclíky, domácí celozrnný chléb a desítky dalších některých chutných, některých méně chutných receptů, které mu zasílali jeho fanoušci.


Vydal tehdy svou první knihu, ze které se velmi brzy stal bestseller. Později se však nepohodl s televizí a odešel....


Nabral energii, inspiraci a vrátil se zpět! Dostal nabídku od TV Prima, kterou samozřejmě přijal (aby ne, když na Primě kdysi začínal - pozn. red.) a nyní má svůj vlastní pořad Vychytávky Ládi Hrušky. Aby toho však nebylo málo, pod taktovkou svého manažera Pavla Novotného, vydal svou další knihu! A vida - prodáno je již 50 tisíc kusů a chystá se dotisk dalších 30ti tisíc. Nyní je Hruška v půlce svého turné po republice a rozdává na svých autogramiádách autogramy stovkám lidem.


"Lidi na autogramiádě nepočítám, ale fronty jsou a mám z nich radost, protože mi nejen mladí, ale i starší děkují za návrat. Podporují mě a říkají mi většinou milá slova, která potěší a která si nikdo za žádné peníze nekoupí," říká nadšený Láďa Hruška, protože nás zajímalo, kolik lidí průměrně na jeho autogramiádu dorazí.Na Hrušku jsou fronty jako za komančů!; zdroj: Facebook.com


"Lidé mě často litují, že si upíšu ruku, nebo že toho musí být na mě moc. Opak je ale pravdou. Turné beru jako výlet za fanoušky a relax," pochvaluje si s úsměvem Láďa. "Pracovní fušku si zažívám při natáčení Vychytávek, ale to nás taky baví, takže zatím je vše v pohodě," pokračuje. Láďu Hrušku prý čte po nocích také Zdenda Pohlreich!; zdroj: Facebook Ládi Hrušky


Jak jsme se již zmínili, manažera Láďovi Hruškovi dělá nejznámější dříve bulvární novinář Pavel Novotný. Jak však vypadá jejich vztah v praxi? "S Pavlem se profesně znám krátce a vše má štábní kulturu a nožičky, jak sám říká. Stejně přemýšlíme a máme nebezpečně podobné názory na věc, přestože jsme oba úplně jiní. Naše spojeni mě den ode dne fascinuje, až pozitivně děsí," ukončuje úspěšný reportér a kuchařský experimentátor.

Autor: Redakce
Komentáře: