Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

i7qa445vdb.jpg
zdroj: Peter Dejong | Facebook profil Hannah Nesvadba | koláž Boomba.cz, 25. 09. 2015

Datum obětí, únavy, idealismu a naivity! Co ještě říkají čísla dle karmaložky Hannah Nesvadbové o pondělních demonstracích?!

Praha dle všeho zažije něco, co dlouho nezažila! Celé Česko je naštvané na vládu kvůli tomu, že se nebrání před kvótami, které nařídila Evropská unie a chystají se velké demonstrace, které se uskuteční v pondělí, 28. září 2015. Jedna se bude konat od 14:00 hod. na Jungmannově náměstí, druhá ve stejnou dobu na Hradčanském náměstí. My jsme se zeptali uznávané české karmaložky Hannah Nesvadbové, co předpovídají čísla k tomuto dni.


28. září 2015 bude datum spousty lidí, křiku a odhodlání. Ale, žel Vesmíru, také datum obětí, únavy a jakéhosi idealismu, naivity. Je to sebelikvidační datum pro mnoho lidí. Sice vášnivé, ale následně depresivní. Hovoří o pasivním postoji mnohých, malé odvaze a únavě - spíše se dá říct, že je to datum diplomaticko-direktivní - plné nadějí, ale kde nic, tu nic. Mluví o létajících předmětech i výbušné povaze dne, tedy to bude bouchat nejen mezi lidmi, ale také "kde co".


"JÁ A TEN DRUHÝ, MNOHO LIDÍ, MNOHO OBĚTNÍCH BERÁNKŮ, HLAVOU PROTI ZDI, OPĚT JÁ A TEN DRUHÝ, POCHODUJÍ RODINY, MUŽI , ŽENY I DĚTI - JDOU ODNĚKUD NĚKAM, KŘIČÍ A NAKONEC NEHODY JINÝCH, TŘEBA DVOU, NEBO OSMI, NEBO TAKÉ MNOHÝCH. VÁŠNIVOST, KTERÁ PŘEROSTE VE ZTRÁTU IDEÁLŮ A MNOHO LIDÍ BUDE V DEPRESI, což je sebelikvidační," snaží se polopaticky pojmenovat tento den uznávaná česká karmaložka Hannah Nesvadba.


Jestliže má být tento den jakákoli stávka, nepovede to k ničemu novému, pouze k nové diktatuře - žezlo převezme kdosi jiný,následně jich bude "žezlistů" přibývat a lid tu havěť bude zase živit - ale s většími depresemi a bude se opět krást, mnoho lidí pocítí únik peněz a naopak mnoho lidí si k penězům přijde.


Jestliže by se zvolilo pro jakoukoli stávku či shromáždění, nebo k odporu mnoha lidí datum příštího dne, a to 29.9.2015, je to to samé v bleděmodrém, ovšem s jednou výjimkou: našel-li by se skutečný diktátor, "mistr", který by měl jasnou představu co chce a jak to chce udělat, byl by KRÁL.....


Ovšem musím nakonec ještě podotknout, že u obou dat mi chybí to, co je základ - myšlenka, zdravý rozum, logika a promyšlení. Lidé neví co chtějí, mají v tom chaos, nejasnost, každý chce něco jiného, není to promyšleno "co by se mělo chtít" a nenajde se ani "mluvčí", který by to promyšleno měl a ostatní lidi, z nichž chce každý něco jiného, nebudou spokojeni s mluvčím, nebo více mluvčích. Akce, které budou mít masovost, ale i hlavu a patu - ovšem i nehody, střety a bitky, budou mít efekt a nastanou až v roce 2016 a 2017, ale to už poteče krev... 


Snad nepoteče i v době "Krvavého měsíce", který bude rovněž v den demonstrací.

Autor: Redakce
Komentáře: