Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

wtuvagickm.jpg
zdroj: FOTO: Milan Říský, 25. 09. 2015

VIDEO: Daniel Landa - "nácek" nebo zkrátka hrdý Čech, aneb jak opravdu probíhal jeho Velekoncert?!

Známému kontroverznímu zpěvákovi, boxerovi, automobilovému závodníkovi a příležitostnému herci Danielovi Landovi spousta novinářů a také lidí stále vyčítá jeho minulost. Vyčítají mu dobu, kdy s hercem Davidem Matáskem založili kontroverzní skupinu Orlík. Landa od té doby musí snášet útoky a kritiku. Jak to však doopravdy je s jeho "náckovstvím"?


Daniel Landa se už kdysi přiznal, že byl skinhead, nýbrž nyní není. Je však hrdým Čechem a jedním z mála známých lidí, kterým jde o to, aby Česká republika a samozřejmě Češi byli v bezpečí. Pokud lidé vyčítají Landovi jeho minulost, mohli by jí vyčítat také známému českému herci Michalu Suchánkovi, který se sám ve svém bývalém pořadu TGM přiznal, že byl v té době se zpěvákem hodně dobrý kamarád (video níže). Ostatně nezklamal ani Velekoncertem, kde sám předpověděl, že se schyluje k velkému problému. Ostatně u Velekoncertu, který se konal 12. září 2015 ještě zůstaneme.
Když jsme si pročítali různé recenze a články konkurenčních médií, byla ta především hrst překroucených a mnohdy lživých informací. Přestože Velekoncert nenavštívilo 100 tisíc lidí, jak si zpěvák původně přál, dle nepotvrzených informací mohlo akci navštívit okolo 50 tisíc návštěvníků, což rozhodně není malé číslo. 3-hodinový koncert předskakoval známý rockový zpěvák Václav Noid Bárta, který vytvořil skvělou atmosféru, po něm nastolila přibližně 15-minutová technická pauza, nastoupil dětský sbor Coro Piccolo Praha, symfonický orchestr Hudebního divadla Karlín a v doprovodu kapely a animací na projekci za zády započali koncert, který monitoroval celou kariéru a taktéž život Daniela Landy. Pochopitelně tedy zazněly také největší a nejzásadnější hity kapely Orlík.


Jak je již známo, Landa na každém koncertu má potřebu vyjádřit své názory a promlouvat k lidu. Jinak tomu nebylo ani na Velekoncertu, nicméně není pravdou, že by zpěvák šířil nenávist - ba naopak pouze mluvil o tom, co již všichni dávno vědí a většina konkurenčních médií o těchto informacích psát nemohou - ať už kvůli spolupráci s politiky, nebo kvůli tomu, že jsou samotnými politiky média vlastněny.
Co se týče výtek k Velekoncertu, objevily se pouze problémy ohledně toalet, kterých bylo na takové množství lidí málo. Nicméně všeobecně Velekoncert hodnotíme kladně - návštěvníci byli velmi empatičtí, slušní, nikdo nevykřikoval žádné nenávistné projevy, hudebníci byli také dobře ozvučení a v případě, že zpěvákovi občas vypadne text skladby, se nikdo na něj nemůže zlobit. Obzvláště, když těch skladeb napsal několik stovek.

Autor: Redakce
Komentáře: