Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

tedae0tdr8.jpg
zdroj: FOTO: Peter Dejong | Facebook.com | koláž Boomba.cz, 24. 09. 2015

Atmosféra v Česku houstne! Lidé vyhrožují politikům, sepisuje se petice, Prahu čeká demonstrace, na kterou se chystá tisíce lidí!

Atmosféra v České republice houstne! Můžou za to především uprchlické kvóty, které nařídila Evropská unie. Zatímco Slovensko chystá na EU žalobu, Česká republika stáhla "ocas" a ustupuje. Občanům České republiky se to však nelíbí a začínají tvrdě jednat.


Tomio Okamura a jeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) založilo petici za referendum o vystoupení z Evropské unie, kterou podepsalo již přes 53 tisíc lidí. „Žádám parlament České republiky, aby přijal ústavní zákon umožňující občanům České republiky rozhodnout v referendu o vystoupení České republiky z Evropské unie,“ zní text petice.


"Vládo ČR, prosím, podpořte Slováky v jejich pokusu o zachování národní nezávislosti. Pokuste se sjednotit V4 a vytrvat v takovém postoji, který nám zaručuje, že vláda nad touto krajinou zůstává v ruku zdejších lidí," vyzval veřejně vládu také zpěvák a závodník Daniel Landa.


Také Strana svobodných občanů nezůstává pozadu a svolává obří demonstraci, na kterou se chystá tisíce lidí. Uskuteční se 28. září od 14 hod. na Jungmannově náměstí v Praze. „Je to diktát EU! Kvóty si nesmíme nechat vnutit. Vláda musí podat žalobu k Evropskému soudnímu dvoru na neplatnost rozhodnutí. Pokud přesto bude EU trvat na kvótách, jediným řešením je, aby naše země vystoupila z EU," vysvětluje důvod demonstrace europoslanec a předseda strany Petr Mach.


Lidem však trpělivost došla také! Hromadně vyhrožují prozatím pomocí Facebooku poslancům. "Česká připosraná mentalita bez špetky hrdosti, mě začíná unavovat. Podřizovaní se rozhodnutím ostatních o nás už tu jednou bylo a tehdy nás to stalo pro začátek sudety, kampak to dojde dnes?!," stěžuje si pan Friedrich na profilu Bohuslava Sobotky


Padají však také výhružky v podobě defenestrace: "Je rok 2015 a lid je nasraný, třeba bude další defenestrace, která byla vždy v letech **18. Třeba přijde spravedlnost lidu ,protože rok s 18 na konci se blíží . Zradil jste ČR, mezi Mnichovem 1938 a Bruselem 2015 není rozdíl, diktát jako diktát, tohle není demokracie. Referenda se bojíte, co? Ale boží mlýny melou pomalu, ale jistě. A náš pivní národ se taky umí zvednout od pindání u piva a jít do ulic...," napsal Sobotkovi pan Noga.

Autor: Redakce
Komentáře: