Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

lyt0ohjlzt.jpg
zdroj: Flickr.com, 23. 09. 2015

Petici za referendum o vystoupení z EU podepsalo za necelých 24 hodin přes 40 tisíc lidí!

Od založení petice za referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie neuběhlo ještě ani 24 hodin a již nyní má přes 40 tisíc podpisů. Očividně lidem došla trpělivost a dle jejich slov přistoupení české vlády na kvóty, považují za vlastizradu.


"Schválení povinných kvót pro přerozdělení imigrantů Evropskou unií představuje zásadní porušení suverenity a nezávislosti České republiky. Jde o akt srovnatelný s událostmi března 1939 a srpna 1968. Po tomto násilí k právům naší země bude následovat útok na demokratická práva a svobodu občanů. Půjde především o znemožnění referenda jako projevu vůle občanů. Je dnes zřejmé, že probíhá cílená destrukce českého státu," píše předseda politického hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura.


Petice obsahuje následující znění: „Žádám parlament České republiky, aby přijal ústavní zákon umožňující občanům České republiky rozhodnout v referendu o vystoupení České republiky z Evropské unie.“ 


Dle komentářů u petice však lidem došla také trpělivost. Jeden z lidí, kteří petici podepsali, napsal: "Nikdy by mě nenapadlo, že po revoluci zde nastane mnohem horší forma socializmu, tentokráte pod vedením soudruhů z Bruselu.


Jiný nespokojený občan pokračuje: "Sám nevím co v EU děláme, nestačí, že naši zem rozkrádají bývalí komunisti, co dnes podnikají v zásadách Marxismu-Leninismu, ale musíme ještě mlčky přihlížet, jak dostaneme další nepřizpůsobivé spoluobčany. Německo ovládá Evropu skrz EU a legálně. Stalo se to, po čem toužilo před 1.sv. válkou a nedokázal to ani Hitler. Dneska Merkelová zve Araby sem a potom nám je chce přerozdělovat."


Podobných komentářů je pod peticí stovky. Kompletní znění petice můžete najít na tomto odkazu.

Autor: Redakce
Komentáře: