Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

y7y229p26k.jpg
zdroj: Facebook.com, 17. 09. 2015

Hurá! Na Facebooku přibude tlačítko "To se mi nelíbí"!

Stvořitel největší sociální sítě Facebook.com Mark Zuckerberg šel do sebe a oznámil skvělou novinu! Již brzy přibude na Facebooku nové tlačítko "To se mi nelíbí"! Každý desátý "přítel" na Facebooku zveřejňuje co zrovna obědvá, večeří, milionkrát zveřejňuje fotografie svých dětí, jak jí, čůrají, jsou na nočníku, zveřejňuje různé názory a vy jste mohli buď takový příspěvek dementovat a nebo mu dát tzv. "To se mi líbí", přestože se Vám to nelíbí.


Nyní však bude vše jiné! Mark Zuckerberg totiž oficiálně oznámil, že chce přidat tlačítko "To se mi nelíbí". Dle agentury CNBC prohlásil: "Lidé žádají tlačítko „to se mi nelíbí“ již několik let a za tu dobu ho po nás chtěly stovky uživatelů. Dnešek je mimořádný den, protože dnes vám mohu říci, že na tom pracujeme a jsme velmi blízko zahájení testování."


Dle Zuckerbegra však nové tlačítko má především lidem umožnit vyjadřovat různé soucítění s přáteli na Facebooku. "Pokud je sdíleno něco smutného, pak není příliš adekvátní označovat takový příspěvek jako „To se mi líbí.“ Ne každý moment je dobrý moment," vysvětlil majitel největší sociální síti.


Už víte k čemu budete používat nové tlačítko vy?!

Autor: Redakce
Komentáře: