Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

slqj5g4b00.jpg
zdroj: FOTO: Facebook.com, 10. 09. 2015

V sobotu vypukne Velekoncert Daniela Landy pro 100.000 lidí!

Daniel Landa, známý také jako kouzelník Žito 44, si plní svůj další velký životní cíl! V minulosti se již potápěl se žraloky, či vyzval bývalého šampiona v thajském boxu Rikku Immomena. Přestože tehdy Landa nakonec zápas prohrál, byl to pro zpěváka, který se na zápas připravoval pouhých pět měsíců, neuvěřitelný úspěch. Nyní Daniel Landa plní další ze svých kejklí (životních cílů). Již v sobotu, 12. září 2015, totiž vypukne Velekoncert Daniela Landy na letišti v pražských Letňanech!


Daniel Landa po úspěšně vyprodaném Žito tour 2014 nezahálel a přichystal pro své fanoušky Velekoncert, který je jednou z „kejklí“ kouzelníka Žita 44. Areál, kde se Velekoncert bude odehrávat, pojme desítky tisíc návštěvníků, které čeká zmapování celé hudební kariéry Daniela Landy. Těšit se mohou na největší hity Daniela Landy, orchestr Hudebního divadla Karlín, dětský sbor Coro Piccolo Praha a Václava Noida Bártu, který zazpívá před začátkem koncertu. Předpověď počasí navíc vypadá velice slibně a tak nezbývá nic jiného, než se těšit.


Zpěvák právě teď pracuje na 200% a dotahuje poslední části koncertu se svými kolegy ve zkušebně. Landa si navíc připravil pro všechny návštěvníky Velekoncertu exkluzivní možnost - koupit si Danielovo nové CD, jenž sám zpěvák označuje jako jedno z nejlepších, které kdy vydal.


Přestože kontroverzní zpěvák měl cíl, aby se na koncertu sešlo 100.000 fanoušků, později prohlásil, že cokoliv nad 40.000 je pro něj úspěch. Dle pořadatele koncertu vstupenky mizí obrovskou rychlostí, například stání u pódia je zcela vyprodané. Na místě bude prodej vstupenek taktéž možný, ale za zvýšenou cenu. Areál Velekoncertu se otevře v 16:00 hodin a předpokládaný konec je plánován na 22:00. Předpověď počasí na sobotu udává polojasno a 20°C.


Pořadatel upozorňuje, aby návštěvníci nejezdili na místo automobilem, protože kapacita parkování je velice malá. Důležité je, aby všichni počítali s dopravním omezením v přilehlém okolí. Další zásadní informací je, že se v areálu neprodává žádný tvrdý alkohol a to čistě z bezpečnostních důvodů.Veškeré organizační pokyny jsou k dispozici na oficiálních webových a facebookových stránkách Daniela Landy a rovněž na webu společnosti Ticket Art. Vstupenky v cenách od 490,- do 1.990,-Kč jsou v prodeji v sítích Ticket Art Praha a Ticketportal.

Autor: Redakce
Komentáře: