Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

zs4a8ddway.jpg
zdroj: FOTO: Reprofoto TV Nova, 29. 05. 2015

EXKLUZIVNÍ rozhovor s Věrou z "Výměny manželek", kterou již třikrát navštívila sociálka!

Po středečním odvysílání pořadu Výměna manželek se na sociálních sítích rozběhla vlna různorodých reakcí. Někteří lidé se Věry zastávají, někteří jí nadávají. Ve vysílání bylo například řečeno, že si její 6-letá dcera nečistí zuby, protože jí to tak máma Věra učí. Stejně tak se v pořadu samotná Věra přiznala, že to u ní s hygienou také není nejrůžovější - dle všeho během celého natáčení nosila jedno oblečení, šla se osprchovat v "náhradní rodině" údajně až po čtyřech dnech či například přiznala, že si nečistí zuby s odůvodněním, že jí potom bolí dásně.


Přinášíme Vám jako jediní exkluzivní rozhovor s Věrou! Udělejte si obrázek sami!


Proč jste se přihlásila do Výměny manželek? 

Do Výměny manželek jsem se přihlásila, protože jsem chtěla vědět, jak se mají v jiných rodinách. Například jakou mají výchovu dětí atd. Jenže tam žádné nebyly, takže jsem nemohla srovnávat se svoji rodinou. Nebylo tam nic k práci.

 

Co jste od této soutěže očekávala?

Co jsem čekala? Rozhodně ne drby a pomluvy, které ve skutečnosti takhle nebyly, ale chtěli jsme zjistit, co by se u nás mohlo časem změnit.

 

Jak vysvětlíte to, že musela "náhradní manželka" kupovat toaletní papír, mýdlo, atd.?

Náhradní manželka nemusela nic kupovat. Toaletní papír byl ve skříni nahoře v polici. Stačilo si vzít židli a sundat ho, ale to už kamery nedaly do éteru. Mýdlo to samé! Také bylo tam! Většinou používáme sprchové gely. Byly tam čtyři!

 

Vám nepřijde normální základní hygiena, jako např. umýt si po použití toalety ruce, každý den se alespoň vysprchovat, čistit si zuby, apod.? Proč k základní hygieně nevedete alespoň své děti?

Jestli diváci pozorně poslouchali, tak Natálka sama řekla, že si ruce myje. Sice ne mýdlem, ale myje. Alespoň tím gelem holky vždy koupu 3x do týdne. Nejsou zas tak velké, aby se musely koupat každý den. Nepotí se tolik. Jasně, že si zuby čistila. Sice občas nechtěla a měla spoustu výmluv, ale vždy šla a vyčistila si je. Pokud si to nová máma neuměla pohlídat, za to já nemůžu. Já jsem se tam taky koupala vždy, když kamery odjely a nikdo tam nebyl. Přece nebudu všem hlásit, že jdu dělat tohle nebo tamto. Mimochodem, pokud si toho nikdo nevšiml, „náhradní manželka“, která byla u nás, také nebyla vidět, že se chodí do koupelny sprchovat. Je fakt, že jsem nosila stejné oblečení, ale byly čisté.


Na konci pořadu "náhradní manželka" prozradila, že Vás nahlásila sociální pracovnici. Navštívili Vás? Jak úředníci reagovali?

Sociální pracovnice u nás byly v Pohořelicích celkem dvakrát a nebyla ta návštěva domluvená, jak si řada lidí myslí. Prostě přišly, zkontrolovaly ledničku, koupelnu a vše jsem měla v pořádku. Žádné zkažené potraviny bych svým dětem v životě nedala! To maso nebylo prošlé, ani kupované v žádné slevové akci. Pouze se musely strhávat etikety z důvodu reklam. To máslo jsem tam mela barevné, ale od sypání na cukroví, které jsme s Natálkou pekly před Vánoci. Pak se mi ta mini trouba rozbila, takže vím co tam bylo a co ne. Koukala jsem, že vyhodila i moje škvarkové sádlo. Divím se, že se ani trochu nestyděla! Kdyby se alespoň zeptala manžela, zda to může vyhodit. Jinak sociální pracovnice opravdu nic, co by nebylo v pořádku, nezjistily. Ptaly se jak ve školce, tak u lékaře a nikde žádná stížnost nebyla. Kdyby bylo něco špatně, tak už mám buď dohled, nebo odebrání mých dětí.

 

Jak se změnil Váš život po účasti v soutěži?

Náš život se změnil k lepšímu … a to hodně! Máme nové bydlení v bytě 2+kk, kde mají děti vlastní pokojíček, manžel má nové zaměstnání, žijeme mnohem lépe, než na té ubytovně. V bytě se skoro už nekouří, chodíme kouřit ven, protože je Stefanie (mladší dcera) alergik. Jen občas si s manželem zakouříme u dokořán otevřeného okna.  


Jak reagují lidé po shlédnutí včerejšího dílu? Píšou Vám nějaké zprávy?

Jak reaguji lidi, raději ani nechtějte vědět! Píšou mi hodně vulgární zprávy, někdo dokonce i výhružné! Někteří lidé se mě snaží zase na druhou stranu podpořit a píšou, že naší nelehkou situaci chápou. Je to celkem i nepříjemné, když vám od rána do rána zvoní telefon a vypnout ho nemohu, protože kdyby někdo kvůli něčemu důležitému volal, tak se nedovolá.  

Autor: Redakce
Komentáře: