Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

wuif9ux9ud.jpg
zdroj: Flickr.com, 30. 03. 2015

Žena může mít až 12 druhů orgasmů!

Ženy dosahují orgasmu mnohem složitěji než muži. Jejich tělo je naprogramováno jinak a je třeba sexuální stimulace spolu ještě s dalšími podněty. Pokud se však ženám podaří zažít orgasmus, jsou vážně v sedmém nebi! Mnohem více to prožívají a mají mnohem silnější emoce než muži. Ženy mají navíc tu čest zažít až 12 různých druhů orgasmů.


Klitoridální orgasmus

Mnoho žen přiznává, že je nejjednodušší dosáhnout orgasmu při stimulaci klitorisu. Krev v ženském těle je bohatě dodávána krevními cévami, takže ženy mohou velmi rychle zažít extázi a bohužel spousta mužů na to zapomíná! To je chyba!


Vaginální orgasmus

Druhým nejčastějším typem orgasmu je vaginální. Bohužel dosáhnout tohoto orgasmu je již o něco složitější, než klitoridálního! Studie ukázaly, že ženy, které nikdy nemasturbovaly, mají potíže zažívat radost v posteli. Orgasmus spočívá v stimulaci klitorisu nervových zakončení, které jsou již v pochvě. 


Zonální orgasmus

„Zonální orgasmy“ zažívají ženy v případech dlouhodobé stimulace některých částí těla. Mnohé ženy přiznávají, že dosáhly orgasmu pod vlivem mazlení, sání, olizování prsou, či během intenzivní stimulace ucha.


Chronický orgasmus

Tento typ orgasmu může trvat až půl hodiny! Tomu se říká udělat pořádnou radost ženě. Tento orgasmus však většinou zažívají ženy, které mají mnohaletou praxi a spaly s více partnery. Potěšující zprávou však je, že každá žena se může naučit mít takový orgasmus.


Krátkodobý orgasmus

Není třeba o tomto druhu moc psát. Je krátký, což pro většinu žen je velkým neúspěchem. Její potěšení obvykle trvá jen chvíli!


Orgasmus pomocí stimulace bodu C

Všichni jsme již slyšeli o bodu G. Nicméně, v tomto případě, se bavíme o bodu C, který se nachází v ústí močové trubice. Mnoha ženám můžete poskytnout značné potěšení, když jim budete dráždit během sexu močovou trubici. Partner by však při stimulaci bodu C měl být velmi opatrný! V opačném případě se totiž místo radosti může žena cítit nepříjemně!


Orgasmus pomocí stimulace bodu G

Tajemný bod G zkoumá spousta studií po celém světě! Ženy, které připouštějí, že zažily orgasmus stimulací bodu G, se však shodují – „Ta vlna potěšení a radosti je nepopsatelná!“ Někteří lidé tvrdí, že žádný bod G neexistuje, nicméně ženy, které tohoto typu orgasmu dosáhly, by, měly vědět, ne?!


Celkový orgasmus

Tento druh orgasmu, ženy, které jej zažily, popisují jako nirvánu. Zapomenete na všechno, nemyslíte vůbec na nic. Jediné, na čem záleží, je pouze čas a obrovské potěšení. Na tento typ orgasmu ženy mohou čekat několik let.


Multifokální orgasmus

Tento typ orgasmu je již pro velmi pokročilé. Multifokální orgasmus zažijí pouze partneři s obrovskými zkušenostmi a skutečně nevídanými schopnostmi. Je založen na současné stimulaci pohlavních orgánů a erotogenních zón. Přiznalo se k němu pouze 50 procent žen.


Simultánní orgasmus

Tento orgasmus je nejvíce používán ve filmech. Je založen na současném orgasmu obou partnerů. Je to možné, ale vyžaduje to neskutečnou pozornost a soustředění ženy i muže.


Částečný orgasmus

Tento orgasmus zažívá téměř každá žena. Stává se to v okamžiku těsně před vyvrcholením. Kontrakce pochvy a dělohy jsou v té době velmi silné. Bohužel, mnoho žen nebývá dostatečně uvolněno, a tak ani tento orgasmus nepostřehnou.  


Předstírání orgasmu …

Bohužel, a to navzdory skutečnosti, že ženy mají velký potenciál dosáhnout skutečného orgasmu, ne vždy se jim plně podaří vychutnat si tu sexuální chvíli. Mnoho žen má pocit závazku vůči muži. Myslí si, že když se jejich partner tak moc snaží a ony orgasmus nezažijí, bude to jejich partner nést velmi těžko. Předstírání orgasmu přiznalo 70 procent žen! Svůj orgasmus dokonce předstírají několikrát do roka!

Autor: Redakce
Komentáře: