Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

jg5r04v8gs.jpg
zdroj: Flickr.com, 27. 03. 2015

6 největších hříchů žen v posteli! Toto při sexu už nikdy nedělejte!

Neklape Vám to v posteli?! Nebo jen zkrátka chcete vědět, čemu se máte při Vašich sexuálních hrátkách vyvarovat? Přečtěte si, ale hlavně se poučte, o šesti největších a nejčastějších hříších, které ženy dělají v posteli! Našla jste ten svůj?!  


1. Ponechat mu odpovědnost za váš orgasmus

Ano, samozřejmě! On je muž a udělá vše, co je v jeho silách, ale je zcela normální přiložit ruku k dílu a tak trochu mu s Vaším vyvrcholením pomoci.


2. Nechuť experimentovat

Tak pokud nechcete experimentovat, dopouštíte se obrovské chyby! Muži myslí na sex v pravidelných časových intervalech a jejich představivost pracuje na plné obrátky. Změňte cokoliv a věřte, že nakonec právě vy budete totálně odvařená!


3. Příliš něžné doteky

To, že ho milujete, je jedna věc, síla stisku v intimních partiích muže však věc druhá. Pevný stisk muži zbožňují a rádi vás poučí o jeho intenzitě, která bude určitě mnohem silnější, než jste si vůbec vy odvážila představit.


4. Víra v jeho schopnost přemýšlet jako žena

Tak už to pochopte! Muž nikdy tuto schopnost neměl, nemá a ani NEBUDE mít! Vše co ví, je to, co umí od vás a to, zda se máte nebo nemáte chuť milovat a i to je pro něj někdy téměř neodhalitelné. Muž má chuť na sex dost často non-stop a nepotřebuje k tomu ani speciální podmínky, ani tříhodinové předehry a někdy ani dokonce ani city.


5. Očekávání, že dokáže číst vaše myšlenky

A mezi námi děvčaty – Vy umíte číst jeho myšlenky?! Bude se snažit, bude dělat, co budete chtít, ale musíte si o to říci! I když je pro vás možná těžké mluvit otevřeně, řekněte, co od něj chcete a když to dostanete, reagujte jednoznačně.


6. Neusmiřovat se v posteli

Ono je mnohem jednodušší po hádce praštit dveřmi a nebavit se spolu týden, než skočit do postele, ale funguje to zázračně a dokonce to doporučují i sexuální terapeuti. Samozřejmě záleží na tom, zda byla předmětem hádky nesklopené záchodové prkýnko nebo cizí tangáče pod postelí, ale rozdat si to, když ho "nenávidíte" je nakonec velmi vzrušující.

Autor: Redakce
Komentáře: