Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

xz292xqkbn.jpg
zdroj: Facebook.com, 07. 04. 2014

Kupte si titul bez studia za tisícovku!

Přestože to zní jako špatný vtip, opak je pravdou. Lidem po celém Česku chodí email, který Vám nabízí koupi titulu dr. h. c. („Doctor honoris causa“), který se nachází za jménem. Jedná se dle informací z webu www.cambridgephd.us o čestný akademický titul, který je udělován bez studia a skládání zkoušek. „Často titul uděluje akademická instituce (nejčastěji univerzita či jiná vysoká škola), kterou příslušný kandidát nestudoval ani na ní jinak nepůsobil,“ informuje dále web. Nejde nám do hlavy, jak se tedy může jednat o čestný titul, když jej nabízejí bez studia?!


Tento „titul“ si můžete pořídit za tisíc korun a dokonce si také můžete vybrat obor! Je libo titul v Ekonomickém poradenství, Právnickém poradenství, Facebookovém poradenství či např. v Sociologii elektronických médií nebo Politologii? Opravdu a vážně nepotřebujete vůbec nic vědět, nic studovat! Stačí čestně nečestně zaplatit!


Přestože si myslíme, že naši čtenáři jsou inteligentní, raději Vás předem upozorníme, že Vám tento „čestný doktorát“ opravdu s povýšením na místo generálního ředitele či manažerky prodejny nepomůže, protože nemá žádnou váhu! 

Autor: Redakce
Komentáře: