Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

9nreu7e4xa.jpg
zdroj: Facebook.com, 25. 03. 2015

Tato partička šla na pivo. Probudili se s kocovinou 7000 kilometrů od domova!

Zatímco spousta mužů sní o dobrodružství, které zažili herci ve filmu „Pařba v Bangkoku“, jedné partičce kamarádů se tento „sen“ stal skutečností!


Několik přátel z britského města Middlesbrough si zašlo na pivo. A jak už to tak bývá, jedno střídalo druhé, druhé střídalo třetí, atd. Jak jejich popíjení skončilo? Probudili se s kocovinou v Thajsku!


Phillip Boyle v pátek pozval své přátelé na pivo, aby společně uklidnili své emoce po náročném pracovním týdnu. Byla hodina po půlnoci a Boyle s Jamie Blythem se rozhodli jít domů. Po cestě vypili ještě pár skleniček tvrdého. 


„O pár hodin později v noci se mě Jamie zeptal, jestli mám s sebou pas. Dostal šílený nápad okamžitě letět do Thajska,“ vysvětlil Phillip Boyle.


„Nejdřív jsem si myslel, že jen žertuje, ale pak mi připomněl, že tam žije několik našich přátel,“ pokračoval Boyle. 


Vzali si doma jen spodní prádlo a pár triček, které natlačili do plastových sáčku na letišti v Manchesteru a vzlétli směrem k Thajsku. Let trval celých 14 hodin s jednou zastávkou v Dubaji. 


Vzhledem k časovému posunu pokračovali v konzumaci alkoholu i v Thajsku, plavali v bazénu, nechali si udělat tetování… no zkrátka úplně stejně jako tým ze série filmů „Pařba“. Naštěstí, přestože se probudili s pořádnou kocovinou, nenašli tygra v koupelně. 

Autor: Redakce
Komentáře: