Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

y24o3g39v2.jpg
zdroj: Facebook.com | Nový Čas, 21. 08. 2014

VIDEO: Tyhle lidské zrůdy umlátily dva pejsky! Slovenky se pak tím chlubily na internetu!

Teprve patnáctileté školačky Regina a Kristína ze Slovenska ubily dva nevinné pejsky. Osudnou zbraní bezbranných zvířat se stalo kladivo s plochou 4x4 centimetrů! Školačky pak zakopaly bezvládné tělíčka malých psů na zahradě a poté se s tímto činem chlubily na sociální síti! 

Jako první o tomto hrozném případu informoval slovenský deník Nový Čas.

„Jeden čokel nechcel skapať, ten druhý bol po dvoch ranách K.O.,“ napsala hrdě Krtistína na Facebooku o tom, jak pejsky umlátily.

 

„Mal takú tvrdú gebulu... nájdeme ďalšie obete,“ přidala se bez citů a emocí její kamarádka Regina. 

Policie se již po upozornění uživatelů na sociální síti začala tímto hrozným činem zabývat. „Prijali sme podnet od občana, ktorý našiel informácie o čine na internete. V spolupráci so štátnou políciou sme dievčatá a chlapca predviedli,“ potvrdil slovenskému deníku Nový Čas náčelník obecní policie, Radovan Ježo.

 

Policie naběhla na dvůr rodiny Reginy, kde se tento otřesný čin odehrál a tělíčka dvou pejsků vykopali. „Veterinár konštatoval, že psy boli zasiahnuté do hlavy kladivom s veľkosťou 4x4 centimetre. Nevylúčil možnosť, že boli zasiahnuté aj do iných častí tela a dokonca mohli byť pochované zaživa,“ dozvěděl se slovenský deník Nový Čas od anonyma. Spolu se školačkami byl zadržen také 22-letý Martin, který prý při zabíjení asistoval.


Autor: Redakce
Komentáře: