Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

rtz2e0q9pq.jpg
zdroj: Oficiální zdroj, 18. 08. 2014

Hledá se tento chlupáč, kterého ukradli! Může se pohybovat kdekoliv v ČR! Neviděli jste ho?

O víkendu nás požádala paní o zveřejnění zprávy o tom, že se hledá tento chlupáč, kterého jí ukradli v Brně. Pes Husky, který slyší na jméno Larry byl však dle posledních informací viděn v Praze. Majitelka Dáša Bednářová prozradila, že byl Larry viděn také v Ústí nad Labem a Českých Budějovicích.


"Přivlastnil si ho mladý, asi 23letý muž pochybné pověsti, typ feťák, snědé pleti, 180cm vysoký a 70kg vážící. Na hlavě má červenou kšiltovku, pod ní asi 5cm dredy a v nose náušnici. Na sobě má šedou ošoupanou mikinu a kraťasy. Uvázal si pejska na žlutou špinavou šňůrku od bot," popisuje zloděje smutná majitelka.
Dle informací byl pes viděn ráno, 12.8.2014 v Praze na zastávce autobusu č. 244 směr Smíchov. Mladík nastupoval na zastávce Nádraží Radotín v 9.05 ráno. Mladík psa oslovoval Lery. 


"Kdybyste mladíka kdekoliv potkali, volejte městskou policii Praha, mám to nahlášené na služebně Radotín. Byl viděn také v Ústí nad Labem a Českých Budějovicích. Mlady muž s ním často cestuje vlakem. Larrymu už je 15 let a je určitě smutný a unavený," dodává paní Dáša Bednářová.


V případě, že jste již mladíka s tímto psem potkali, napište nám na redakce@boomba.cz

Autor: Redakce
Komentáře: