Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

84xelts0j0.jpg
zdroj: Flickr.com, 14. 08. 2014

Už Vás nebaví milování se doma v posteli? Nechte se inspirovat netradičními místy!

Ono je krásné, když se partneři milují a dokazují si to bouřlivým sexem doma v posteli, ale jednou přijde fáze, kdy je tento stereotypní sex omrzí a hledají něco nového. Než abyste hledali něco nového u cizích a podváděli tak svého partnera nebo partnerku, nechte se inspirovat těmito netradičními místy k sexu, kterými Váš vztah určitě opět zpestříte a dovedete k dokonalosti.


Na pracovišti
O sexu na pracovišti se vyprávějí celé romány. Samozřejmě takovým nejoblíbenějším tématem jsou pracoviště, kde jsou nepřetržité provozy. Ve fantaziích mnohých je pak představa sexu v nemocnici s ošetřujícím personálem vrcholem atraktivity. Problém je  v tom, že mluvíme-li o sexu na pracovišti, nemluvíme o sexu s partnerem, tedy pokud naším partnerem není právě kolega ze zaměstnání. 


V autobuse, vlaku, přípojné tramvaji nebo metru 
Milování v prostředcích hromadné dopravy je záležitostí z ranku vysoce adrenalinového sexu. Ne každý dokáže ustát tak velkou pravděpodobnost odhalení. Ale je pravdou, že sex ve vlaku je poměrně častou zábavou studentů, kteří v neděli večer cestují na internáty nebo koleje.


V autě 
Auto je snad nejběžnějším místem k sexu hned po ložnici. Američtí teenageři snad ani jiná místa než zadní sedadlo auta neznají. U nás to zase až tak rozšířeno není, především proto, že na rozdíl od Američanů naši náctiletí dostanou řidičský průkaz nejdříve v 18 letech (na auto samozřejmě) a pak většinou nemají na to, aby si šli koupit byť nějakou ojetinu. Přesto je sex v autě velmi vyhledávaným. Je to útočiště pro milence, náhodná vzplanutí, ale i v prvních fázích vztahu. Ačkoliv sex v autě je i velmi nákladnou či pro setrvání manželství nebezpečnou věcí. Stalo se mému kamarádovi, že mu slečna roztrhla podpatkem kožené obložení palubovky na fungl novém autě. Zuřil tenkrát tak, že dodnes se nesmí ani v okolí jeho auta o sexu mluvit, nemluvě o jeho praktickém provozování. Jiný můj ženatý známý měl pro změnu milenku, se kterou také jezdil provozovat sex do auta. A to vynalezli snad všechny způsoby, jakým se v autě milovat dá. No a jednou v zimě si slečna opřela nožičky o přední sklo auta. Známý druhý den ráno někam vezl manželku a když nasedli do auta, a lehce zadýchali, tak se na zamlženém předním skle vylouply otisky slečniných něžných tlapiček. No a onen „záletník“ je dnes už šťastně rozveden.
Ve zkušební kabince v obchodě 
I zde je třeba mít velmi pevné nervy. Je třeba počítat s tím, že vám tam každou chvíli někdo nakoukne a bude mít vcelku opodstatněné poznámky. V menších obchůdcích, jako jsou butiky, je něco takového úplně vyloučeno, ve velkých centrech je zase nutno počítat s tím, že jsou v kabinkách umístěny kamery, takže je možné, že vaše milování sleduje blíže neurčený počet zaměstnanců daného hypermarketu. A záznam pak s největší pravděpodobností potkáte pak na nějakém free porno serveru na netu.


Telefonní budka
Těch už opravdu není mnoho. Takže volit toto místo bude přece jen obtížnější. Zato oproti letům minulým, kdy jich sice bylo hodně, ale zato nebyly mobily a na telefonát z budky se stály často fronty, budete mít v případě, že nějakou ještě naleznete, naprostý klid.


Kino 
V kině je milování velice oblíbené. Poslední řady zpravidla okupují právě po sobě lačnící milenci. Na druhou stranu, když je film nezáživný a venku třeba prší, proč jen tak zbůhdarma sedět, že? Tady těžko může dojít ke koitu, bez toho abyste byli vyvedeni z kina hysterickou uvaděčkou a přiopilým promítačem. Počítejte proto spíš s „prací rukou“.


Kostel
Pro některé velmi vzrušivé místo. Katolické kostely se zpravidla přes den nezamykají, ale zato tam pořad někdo courá. Není tam příliš mnoho míst, kam se schovat. Maximálně pokud se vám podaří se dostat do hrobky místních knězů a farních mecenášů, které bývají pod kostelním oltářem. Nicméně pro mě právě hrobka nikterak sexuálně vzrušivým místem není.  Je ještě možnost ukrýt se ve zpovědnici a na noc se nechat zamknout v kostele, ale vzhledem k poměrně velkému chladu, který v těchto budovách panuje ani toto za právě nejšťastnější řešení nepovažuji.


Lavička v parku 

Co se týká venkovních lokací, tak lavička v parku je docela určitě jedním z nejfrekventovanějších míst. Pokud si do parku odskotačíte za tímto účelem v noci, možná i budete mít problém nalézt nějakou lavičku volnou. Většina bude obsazena souložícími páry a opilými bezdomovci.


Houpačka
Milování na houpačce je zajímavé téma. Jsou totiž dvě možnosti. Buďto jsou na houpačce oba a pak je otázka, jestli se jim podaří právě s nastupujícím vzrušením na houpačce udržet, nebo je na houpačce jen slečna a pán se udržuje frekvenci houpání ve stoje před houpačkou.


Louka, les, pláž 
Ve skutečnosti je to pořád milování v přírodě. Na pláži pozor. Mořský písek je velice jemný a dostane se úplně všude. Tím všude myslíme opravdu všude. Pak si můžete na vlastní kůži vyzkoušet pravdivost rčení: „Jde to, ale dře to.“ Louka a les je nebezpečná především drobným hmyzem, především mravenci, kteří se zpravidla vyskytují pávě tam, kde se rozhodnete provést svůj akt lásky. V lese je vhodným místem krmelec nebo posed. Ovšem tam zase pozor na čumily vydávající se za houbaře či myslivce.


Na lodi uprostřed přehrady nebo jezera
Milování na lodičce je určitě věcí romantickou. Ovšem žádné velké vášně nedoporučuji, aby se vaše milostná extáze pak rázem nezměnila v boj o holý život. Také je třeba počítat s tím, že uprostřed vodní hladiny jste snadným terčem pro hledáčky teleobjektivů či pro „přírodomily“ s dalekohledy.


V balonu
Tohle místo je jistě velice zajímavé, jen je možná trošku problém s tím, že v balónu se zpravidla vyskytuje obsluha. Takže buďto si dokážete vytvořit „vnitřní samotu“ (což je záležitost, která se vyučuje na hereckých školách, aby herec nevnímal diváky), nebo je možnost přibrat balónovodiče do trojky.

Autor: Redakce
Komentáře: