Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

7lznjo23ro.jpg
zdroj: Foto: Facebook.com, 12. 08. 2014

Celý svět pláče, protože zemřel herec Robin Williams! Celebrity z celého světa vyjadřují kondolence!

Jak jsme Vás v noci informovali, ve věku třiašedesát let zemřel oblíbený oscarový herec Robin Williams. Předběžná oficiální zpráva mluví o tom, že Robin Williams spáchal sebevraždu udušením. Příčinu smrti však potvrdí až nařízená pitva a toxikologické testy, které probíhají během dneška.


Profily světových celebrit na sociálních sítích se okamžitě začaly zaplavovat kondolencemi rodině a vyjádřením smutku nad ztrátou úžasného herce, kterého si všichni pamatují například z filmů Táta v sukni, Expres foto, Noc v muzeu, Nezapomenutelné dědictví, Andrew - člen naší rodiny, Flubber a desítek dalších.
Takhle reagovala dcera Robina Williamse pouhých pár hodin po jeho smrti na sociální síti Twitter. Věnovala mu pasáž z knihy Malý princ.
Vyjádřily se však i jiné celebrity včetně prezidenta USA Baracka Obamy: „Byl jediným svého druhu. Vtrhnul do našich životů jako mimozemšťan, ale zasáhl každého z nás svou lidskostí. Dokázal nás rozesmát, dokázal nás rozplakat. Rozdával svůj nezměrný talent zdarma a s takovou štědrostí všem, kteří ho potřebovali. Od našich vojáků v boji po lidi na ulicích,“ napsal v oficiálním prohlášení Bílý dům.Autor: Redakce
Komentáře: