Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

u4gwxpd8rq.jpg
zdroj: FOTO: Daily Mail, 12. 08. 2014

Zemřel herec Robin Williams! Zřejmě spáchal sebevraždu!

Světem se šíří velmi smutná zpráva. Oblíbený třiašedesátiletý herec Robin Williams je po smrti! Dle informací světových médií vypadá, že Williams spáchal sebevraždu. Robin Williams byl naposledy viděn živý ve své rezidenci, kde žil se svou ženou dne 10. srpna 2014 okolo 22:00 hodin. 


"11. srpna 2014, přibližně v 11:55 jsme obdrželi hlášení na lince 911 o dospělém muži, který nedýchal a byl v bezvědomí. Na místo jsme vyslali policii, záchranku a také hasiče. Ve 12:02 byl muž identifikován jako Robin McLaurin Williams," uvedl tiskový mluvčí kalifornské policie Marin County.


Veškeré vyšetřování důvodu, způsobu a okolností smrti je již v plném proudu. V tuto chvíli se policie domnívá, že známý a oblíbený herec spáchal sebevraždu kvůli depresím, nemůže to však zatím potvrdit. 
"Dnes ráno jsem ztratila manžela a zároveň mého nejlepšího přítele, zatímco svět přišel o jednoho ze svých nejoblíbenějších herců. Jsem naprosto zničená! Jménem celé rodiny žádám o soukromí v této době hlubokého smutku!," uvedla v oficiálním prohlášení manželka Susan Schneider.


O dalších podrobnostech Vás budeme informovat.

Autor: Redakce
Komentáře: