Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

4w9rq83x1x.jpg
zdroj: Policie ČR, 10. 08. 2014

S pistolí v ruce a v hororové masce přepadl muž banku! Poznáte ho? Pomozte ho dopadnout!

Tento muž, v hororové masce přepadl na konci července banku v Praze 5. Policie až nyní zveřejnila fotografie a kamerový záznam a žádá veřejnost o pomoc! 


Ve čtvrtek 31. července kolem půl šesté odpoledne přišel do bankovního domu na Tilleho náměstí v Praze 5 muž s maskou na obličeji. Ihned po vstupu vytáhl pravou rukou zpoza zad černou pistoli, se kterou přiběhl k přepážce, za kterou seděla pracovnice banky, a dosti vulgárním způsobem požadoval vydání hotovosti. 


Úřednice byla ale v šoku a na pachatele jen koukala. Po chviličce však zabouchla zásuvku s penězi a odběhla od přepážky. Pachatel se poté otočil a z banky utekl bez jakékoliv hotovosti pryč, směrem k ul. Tréglova.
Lupiče při činu zachytilo hned několik bezpečnostních kamer a k jeho popisu kriminalisté uvedli, že se jedná o muže světlé pleti ve věku kolem 30-40let, zavalitější postavy. V době přepadení byl oblečen do ¾ kalhot bílé barvy, světle modrého tyrkysového trika s límečkem značky Lacoste, na nohou pak měl tmavší boty a na hlavě modrou čepici s kšiltem. Obličej si snažil zakrýt maskou, kterou měl připevněnou tmavým provázkem či gumičkou kolem hlavy. Muž mluvil česky a bez přízvuku.


Kriminalisté touto cestou žádají širokou veřejnost o případná svědectví v případě, že by muže na kamerovém záznamu někdo poznal. V takovém případě prosíme všímavé spoluobčany, aby neprodleně kontaktovali bezplatnou tísňovou linku 158.

 

Autor: Redakce
Komentáře: