Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

ch2t07fdyj.jpg
zdroj: Facebook.com | Twitter, 10. 08. 2014

10 rajcovních učitelek, které si to rozdaly se svými žáky!

Každý jsme chodili do školy a každý jsme měli minimálně jednu učitelku, která byla opravdu rajcovní a při pohledu na ní jsme měli ty nejhříšnější myšlenky - kdo říká, že tomu tak není, kecá! Někteří jsme pouze snili, ale některým šťastlivcům se sny splnily. Ti, co ještě stále chodí do školy mají dokonce ještě šanci.


Toto je 10 sexy učitelek, které si to se svými žáky rozdaly. Co na ně říkáte? 


10. Hope Jacoby


 


Hope Jacoby byla zatčena za sexuální poměr se studentem, který trval od jeho 14 let do 17 let. Policie zvěsti dokázala potvrdit, protože kýžený student měl ve svém mobilním telefonu fotografii nahé paní učitelky. Bylo jí 23 let a učila tělocvik.

 

9. Amy Northcutt


 


Nejen Amy Northcutt, ale i její manžel Justin byli zatčeni za to, že posílali úchylné zprávy šestnáctileté studentce, kterou chtěli přibrat do skupinového sexu ve třech. 

8. Christina Oliver


 


Tato učitelka z Kalifornie byla zatčena kvůli tomu, že provozovala sex s šestnáctiletým studentem. Policii kontaktovali rodiče chlapce, kteří se o jeho vztahu s paní učitelkou dozvěděli. Zcela určitě je má jejich syn opravdu moc rád…!

 

7. Amy Beck


 


Třiatřicetiletá učitelka sociálních studií a angličtiny a matka tří dětí měla poměr se čtrnáctiletým studentem, kterého dle výpovědí u soudu údajně „zaučovala do tajů orálního sexu“.

 

6. Amy McElhenney


 


Bývalá účastnice Miss Texas a také pětadvacetiletá učitelka španělštiny měla sex s osmnáctiletým studentem. To by sice bylo už docela legální, ale v Texasu existuje bohužel pro ni zákon, který zabraňuje sexuálního styku mezi učitelem a žákem. Přestože byla nakonec soudem osvobozena, přišla o práci učitelky.


faynmobil250x250.gif

 

5. Autumn Leathers


 


Čtyřiadvacetiletá učitelka angličtiny na střední škole byla zatčena za sexuální poměr s šestnáctiletým studentem.

 

4. Christine Marie Johanson


 


Když jí bylo 35 let, zjistilo se, že má sexuální poměr s patnáctiletým studentem. Byla odsouzena na rok ve vězení.

 

3. Carrie McCandless


 


Tato přitažlivá učitelka jedné americké střední školy v Coloradu se během studentského výletu vyspala se sedmnáctiletým studentem. Nejprve studenta opila a pak spolu provozovali sexuální hrátky, zatímco další student spal ve stejné místnosti. Mezi kamarády se určitě stal hrdinou! Carrie dostala 45 dní ve vězení. 

2. Christine McCallum


 


Christine McCallum byla soukromá učitelka. Začala doučovat chlapce a jeho jedenáctiletého brášku v roce 2005. Po dvaceti měsících již na doučování chlapci chodili k ní domů, kde bydlela ještě s manželem. Poprvé spala s třináctiletým v roce 2006 a zvolila účinnou přesvědčovací metodu – alkohol a marihuana.

 

1. Deanna Higgins


 


Sedmadvacetiletá učitelka fyziky byla zatčena za sex s šestnáctiletým studentem. Detektivové totiž našli její spodní prádlo, které si ponechal jako příjemnou vzpomínku, v jeho autě. Detektivové se o tom dozvěděli poté, co její žárlivý manžel našel v jejím mobilu zprávy od studenta.

Autor: Redakce
Komentáře: